Zobaczcie, jak powstawał kultowy klip Daft Punk

Fot. NME.com
News
Daft Punk - za kulisami kultowego teledysku

Chyba naprawdę ciężko znaleźć kogoś, kto chociaż raz w życiu nie widział legendarnego teledysku Daft Punk do utworu Around The World. Teraz możemy podpatrzeć, jak powstawał ten niezapomniany klip.

Daft Punk – za kulisami kultowego teledysku

Daft Punk nie dają nam o sobie zapomnieć. I bardzo dobrze! Duet uruchomił niedawno nową stronę internetową z archiwami – widzimy na niej filmik zakulisowy z teledysku Around the World, linki do mediów społecznościowych, a także opcję wpisania się do newslettera. W wymienionym wyżej filimiku video obejrzeć możemy oryginalne storyboardy do ukochanego przez wielu teledysku Daft Punk Around the World z 1997 roku w reżyserii Michela Gondry’ego. Teledysk – pierwotnie część DVD zespołu, D.A.F.T., wydanego również w 1997 roku – pokazuje ręcznie rysowane storyboardy z nabazgranymi instrukcjami.

Daft Punk – Around The World (Official Video Storyboard)

Dookoła świata z Daft Punk

Teledysk przedstawia dużą grupę tancerzy poruszających się po scenie w różnych kostiumach, w tym grupę mumii i kobiety w strojach do pływania synchronicznego. Rozmieszczenie grup tancerzy, narysowanych jako figurki patyczkowe, można zobaczyć na storyboardach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Daft Punk – Around The World

Przypomnijmy, że w lutym duet uczcił 25. rocznicę wydania Homework, udostępniając fanom edycję deluxe albumu i organizując jednorazową transmisję na żywo koncertu z 1997 roku za pośrednictwem serwisu Twitch. Ostatni album duetu, Random Access Memories, ukazał się w 2013 roku i od tego czasu grupa nie wydała żadnej nowej muzyki, a jedynie brała udział w różnych kooperacjach. W lutym 2021 legendarny duet Thomasa Bangaltera oraz Guy-Manuela de Homem-Christo ogłosił zawieszenie działalności. Na początku roku na Reddicie zaczęły krążyć plotki, że wystąpią na Super Bowl, jednak okazało się to nieprawdą – zagrali przedstawiciele rapu: Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar.

Daft Punk Around The World
Fot. NME.com

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →