ISKRA Pole Mokotowskie zaprasza na całodzienne wydarzenie z reprezentacją LAZZ

604
Eventpromo

W najbliższą sobotę ogród ISKRY Pole Mokotowskie przejmą artyści związani z projektem LAZZ. Wydarzenie rozpocznie się już o 15:00. Sprawdźcie szczegóły.

W nadchodzący weekend w ISKRZE Pole Mokotowskie znów będzie się działo. W sobotę elektroniczne dźwięki pod gołym niebem wybrzmią tam już od godzin popołudniowych. Sprawdźcie, co będzie się działo.

LAZZ ISKRA Pole Mokotowskie

LAZZ przejmie w sobotę ISKRĘ Pole Mokotowskie

LAZZ to niezależna scena muzyki elektronicznej podczas festiwalu Audioriver w Płocku, zorganizowana przez stołeczny klub Luzztro. W najbliższą sobotę, 15 sierpnia, jej reprezentacja pojawi się w ISKRZE Pole Mokotowskie, by tam w ogrodowej przestrzeni klubu zaprezentować swoją wizję muzyki elektronicznej.

LAZZ w ISKRZE Pole Mokotowskie – line-up

Wśród twórców związanych z projektem LAZZ, którzy zadbają o muzyczne wrażenie znaleźli się: PIUR b2b Professor Saibertin, Common Sense, Bartek NBSE, Mabu, Garsija, Kevs, Koza oraz Adam Obrębski.

Wydarzenie rozpocznie się już od godziny 15:00 i potrwa do samego rana. Od 20:00 wstęp będzie płatny 20 zł.

LAZZ ISKRA Pole Mokotowskie


To nie wszystkie atrakcje, jakie czekają nas w ten weekend w ISKRZE. Dzień wcześniej, 14 sierpnia wystąpi tam niemiecki dj i producent – Rampue. Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj, natomiast bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

ISKRA Pole Mokotowskie wspiera akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON

Wszystkie wydarzenia w ISKRZE odbywają się zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Włodarze klubu wspierają naszą akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON, której celem jest zwrócenie uwagi na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas imprez i koncertów, zarówno przez organizatorów, jak i uczestników. Więcej o akcji przeczytacie tutaj.

#SafeFUN #SafeRAVE #MaskON

Bilety na wydarzenia w ISKRZE Pole Mokotowskie

Biletomat.pl
od 45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.