ISKRA Pole Mokotowskie zaprasza na całodzienne wydarzenie z reprezentacją LAZZ

Eventpromo

W najbliższą sobotę ogród ISKRY Pole Mokotowskie przejmą artyści związani z projektem LAZZ. Wydarzenie rozpocznie się już o 15:00. Sprawdźcie szczegóły.

W nadchodzący weekend w ISKRZE Pole Mokotowskie znów będzie się działo. W sobotę elektroniczne dźwięki pod gołym niebem wybrzmią tam już od godzin popołudniowych. Sprawdźcie, co będzie się działo.

LAZZ ISKRA Pole Mokotowskie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

LAZZ przejmie w sobotę ISKRĘ Pole Mokotowskie

LAZZ to niezależna scena muzyki elektronicznej podczas festiwalu Audioriver w Płocku, zorganizowana przez stołeczny klub Luzztro. W najbliższą sobotę, 15 sierpnia, jej reprezentacja pojawi się w ISKRZE Pole Mokotowskie, by tam w ogrodowej przestrzeni klubu zaprezentować swoją wizję muzyki elektronicznej.

LAZZ w ISKRZE Pole Mokotowskie – line-up

Wśród twórców związanych z projektem LAZZ, którzy zadbają o muzyczne wrażenie znaleźli się: PIUR b2b Professor Saibertin, Common Sense, Bartek NBSE, Mabu, Garsija, Kevs, Koza oraz Adam Obrębski.

Wydarzenie rozpocznie się już od godziny 15:00 i potrwa do samego rana. Od 20:00 wstęp będzie płatny 20 zł.

LAZZ ISKRA Pole Mokotowskie


To nie wszystkie atrakcje, jakie czekają nas w ten weekend w ISKRZE. Dzień wcześniej, 14 sierpnia wystąpi tam niemiecki dj i producent – Rampue. Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj, natomiast bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

ISKRA Pole Mokotowskie wspiera akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON

Wszystkie wydarzenia w ISKRZE odbywają się zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Włodarze klubu wspierają naszą akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON, której celem jest zwrócenie uwagi na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas imprez i koncertów, zarówno przez organizatorów, jak i uczestników. Więcej o akcji przeczytacie tutaj.

#SafeFUN #SafeRAVE #MaskON

Bilety na wydarzenia w ISKRZE Pole Mokotowskie

Biletomat.pl
od 45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →