Exhibition: rampue live! / Iskra

Koncerty
Exhibition: rampue live! / Iskra

Piątek, 14 sierpnia 2020
godz: 20:00

ISKRA Pole Mokotowskie

Wawelska 5, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

O tym artyście można się rozpisywać bez końca!

Ale to nie słowa świadczą o tym, że na jego występach parkiety, plaże, lasy czy polany są wypełnione tak szczelnie, że zagęszczęnie szczęśliwych ludzi, zebranych w tym konkretnym, jednym miejscu, można dostrzec z satelity 😉

O nim świadczy jego niesamowita muzyka, wyczucie i coś, na co nie ma określenia, ale powoduje, że znikają wszystkie troski, a muzyczna podróż, w którą wprowadza publikę jest jednym z najpiękniejszych doświadczeń. Zwiedził wszystkie kontynenty, zagrał na wszystkich najważniejszych festiwalach, a skromność i jednocześnie wspaniałą energia od niego bijąca, powoduje, że wejściówki zwykle są wyprzedane długi czas przed występem. Spakujcie latające dywany, zabierzcie ze sobą ulubione jednorożce i chodźcie poczuć magię Rampue, który jak zawsze, wystąpi w wersji live. A na dodatek z zupełnie nowym materiałem. My dorzucimy do tego topowe nagłośnienie i klimatyczne oświetlenie, włącznie z laser show, a także dekoracje, które tylko spotęgują doznania serwowane przez tego niesamowicie utalentowanego artystę!

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!


Exhibition: rampue live! / Iskra | 14 sierpnia 2020 Piątek, ISKRA Pole Mokotowskie

Biletomat.pl
45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Exhibition: rampue live! / Iskra Warszawa

Fort Open Air Ultimate 20′

Pt, 25 września 2020
godz: 19:00

Exhibition: rampue live! / Iskra Warszawa

Koncert Sobel x Strefa Jelenia

Pt, 25 września 2020
godz: 20:00