Groove Cocktail – One Love EP (Remixes)

Recenzje

Info

Data wydania:
2011/03/14
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Od dłuższego czasu z zaciekawieniem przyglądam się kolejnym wydawnictwom jakie oferują nam ’Pierogi Records’. Świeże pomysły i nowatorskie podejście do takich gatunków jak deep i classic house to na pewno cechy wyróżniające ten label. Już za kilka dni światło dzienne ujrzą zupełnie nowe remiksy wydanego trzy lata temu 'One Love’ autorstwa Groove Cocktail. Tym trudniejsze zadanie stanęło przed wytwórnią, że poprzednia EP-ka zawierała bardzo dobre interpretacje takich producentów jak Seb Skalski czy Ralf Gum.

Zaczne od słabych punktów EP-ki jakimi są remiksy Mikromatic oraz Carl Holyoak. Oba utwory są monotonne, dość przewidywalne i chwilami brzmią plastikowo. Z kolei remix Montany wywołuję u mnie mieszane uczucia – z jednej strony jest to przyjemny i relaksujący deep/lounge, z drugiej strony to utwór sztampowy. Podobnych znajdziemy na pęczki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przyczyną dla której jednak warto sięgnąć po ten tytuł są bez wątpienia remixy Haze’a oraz Sicka.  Ciekawa partia instrumentalna i lekko progresywne zacięcie z dużą dawką parkietowej energii – tak moża pokrótce opisać remix Tima. Charakterystyczna linia basowa i przefiltrowany wokal – wersja Sicka jest z kolei mroczna i intrygująca zarazem. Gdyby nie to, że panowie mocno angażują się w promowanie i rozwój własnej wytwórni z pewnością zrobiliby karierę w takich labelach jak MN2S czy Purple Music.

Podsumowując, 'One Love’ w nowym wydaniu z pewnością otrzymałoby wyższą notę, gdyby na EP-ce znalazły się tylko remixy Haze’a oraz Sick’a. Fani z pewnością dołączą te utwory do swojej kolekcji.

Odsłuch:


Groove Cocktail Ft. Nathalia – One Love 2011 by Pierogi Records

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. One Love (DJ Haze String Mix)
02. One Love (DJ Haze String Intrumental)
03. One Love (Jonny Montana & Craig Stewart Remix)
04. One Love (Mikromatic Extra Dub)
05. One Love (Sick Remix)
06. One Love (Carl Holyoak Dub)
07. One Love (Original 2008 Mix)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →