DJ Haze przedstawia 25 lat w muzyce Deep House SŁUCHAMY!

Podcast

Jeden z najbardziej zasłużonych na poznańskiej scenie DJ'ów - Haze, przedstawił ostatnio mix składający się z wyjątkowych utworów nurtu Deep House, stworzonych na przestrzeni ostatnich 25 lat... Musicie posłuchać!

DJ Haze, to pochodzący z Walii, na stałe mieszkający w Poznaniu Tim Hazell. Jest jedną z najbardziej szanowanych person sceny dj’skiej w stolicy Wielkopolski. Jako jeden z pierwszych mocno kreował ją pod koniec lat 90.. Do dziś przez weteranów wspominane są jego legendarne sety w 'starym’ Post Dali czy Eskulapie.

Dj Haze prowadził również sklep z winylami Vinylshop.pl, a obecnie jest właścicielem wytwórni Pierogi Records, na której również udziela się jako producent. W ostatnim czasie postanowił podzielić się z czytelnikami bloga  'Untitledmusic.org’ swym ogromnym doświadczeniem muzycznym, nagrywając mixa ’25 Years Of Deep House Music’ który jak nazwa wskazuje zawiera najsłynniejsze i najlepsze szlagiery gatunku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

POSŁUCHAJ W MUNO.FM (BOX PO PRAWEJ)

Ostatnio słuchałem Beatport Deep House Chart i z przerażeniem uzmysłowiłem sobie jaki to horror. Zadecydowałem, że chciałbym powrócić do korzeni i przypomnieć również sobie, co tak naprawdę termin deep house oznacza. Nagrałem więc mix, będący zestawieniem niektórych z moich ulubionych utworów z ostatnich dwudziestu pięciu lat. To nie ma być zestaw klasyków (choć niektóre z nich zasługują na ten status ewidentnie) – są to po prostu nagrania dla mnie ważne. Większość z nich zagranych jest z winyla – nie ze względu na jakiekolwiek zasady, tylko dlatego, że w tym formacie mam większość utworów. Mam nadzieję, że się spodoba. – mówi DJ Haze.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →