Dimension wystąpi na Nocnym Targu Towarzyskim

Eventpromo
Dimension - 4 września zagra w Poznaniu

Dimension to postać znana i ceniona przez wielbicieli drum and bass. Artysta już 4 września odwiedzi Nocny Targ Towarzyski w Poznaniu - szykujcie się na atomową porcję szybkich, połamanych dźwięków.

Dimension – nowy wymiar drum and bass

Jego pseudonim artystyczny nie wziął się znikąd. Dimension funduje swoim słuchaczom wielowymiarową muzyczną podróż. Z jednej strony undergroundowe brzmienia, z drugiej radiowy vibe, oto skrajności, po jakich swobodnie się ślizga. Dimension bezkompromisowo traktuje swoją muzyczną twórczość i nie stroni od eksperymentów.

Dimension

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Utwory sygnowane jego nazwiskiem wyróżniają się lekkością oraz energią. Dimension występuje na licznych festiwalach, a także współpracuje z największymi nazwiskami sceny DNB.

Dimension ft. Sharlene Hector – Saviour

Dimension i inni na Nocnym Targu Towarzyskim

Musicie nam uwierzyć, impreza z udziałem Dimension nie przejdzie bez echa. Gwiazda wieczoru zadba o Wasze nastroje i tętno. Wyjątkowe miksy i atmosfera rodem z klimatycznych brytyjskich klubów. Artysta zapewni Wam gimnastykę taneczną najwyższych i najszybszych lotów. Jako support przed Dimension zagrają Sick, Panic System, Buhhaj i Pogan. Na Nocnym Targu Towarzyskim szykuje się impreza sezonu!

Dimension – Essential Mix – BBC Radio 1

Dimension – 4 września zagra w Poznaniu

Na Nocnym Targu Towarzyskim już 4 września stery przejmie nie kto inny, jak Dimension. Impreza startuje o godzinie 22.00. Lista FB – wejście free (TAX 30 PLN płatne na bramce wymieniane na żetony do wykorzystania na barze). Nie możecie tego przegapić!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →