Gooral, Raidho, Deaf Can Dance na Turkusowych uRodzinach w Warszawie

Eventpromo Film Galeria
Turkusowy Domek - Gooral, Raidho, Deaf Can Dance na Turkusowych uRodzinach

Turkusowy Domek świętuje swoje 7. urodziny. Z tej okazji właściciele klubu zapraszają wszystkich na specjalną imprezę online.

Turkusowy Domek jest już z nami 7 lat

Turkusowy Domek to nietypowe miejsce – klub kolacyjny, który ulokowany jest na warszawskim Marysinie. Prowadzą go Paulina i Sebastian Maliszewscy, którzy zapraszają do swojej bajki wszystkich tych, którzy mają ochotę na wieczorną kolację, niedzielne śniadanie na trawie, koncerty, prezentacje sztuki czy szkolenia kulinarne. Miejscówka świętuje w tym roku swoje 7. urodziny i z tej okazji właściciele klubu zorganizowali specjalną e-imprezę.

Na scenie live wystąpią: Gooral, Raidho, Deaf Can Dance, Goga M aka Lil Bustard. 5 kamer będzie nadawało obraz na żywo z 3 scen oraz zza kulis. Oprócz tego widzowie będą mogli wziąć udział m.in. w kolacji online z artystami (jedzenie dostarczane prosto do domu) i porozmawiać z nimi na czacie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wydarzenie online odbędzie się w piątek, 29 maja. Jest bezpłatne, ale organizatorzy zachęcają do zakupu cegiełki, która pomoże im pokryć koszty związane z produkcją przedsięwzięcia. . Start imprezy o 19:19.

Turkusowy Domek

Turkusowy Domek zaprasza do świętowania – kto wystąpi?

Gooral

Gooral zaczyna nowy rozdział swojegożycia muzycznego. Na 7. urodzinach Turkusowego Domku artysta zaprezentuje solo live w klimatach downtempo oriental. Śledząc stream, będziecie mogli usłyszeć utwory z niedawno wydanej dwupłytówki Ethno Elektro 2 oraz zupełnie nowe, premierowe produkcje.

Gooral x Grubson x Stanisław Leszczyński – Podróż

Raidho

Projekt muzyczny Simona Mattsona, który łączy muzykę elektroniczną z elementami etnicznymi z różnych zakątków świata. Regularne wydawnictwa w topowych wytwórniach w tym gatunku – Sol Selectas oraz Bar25 Music, zaowocowały międzynarodowymi występami w takich miejscach jak Tulum Mexico, Mykonos, Ibiza czy ADE Amsterdam.

Raidho – Big Boat Party

Deaf can dance

Swoją muzyczną działalność rozpoczął w 2005 roku i od tego czasu jest jednym z najbardziej renomowanych DJ-ów w Polsce. Filip urodził się ze znacznym ubytkiem słuchu, przez co jest zmuszony do noszenia aparatów słuchowych. Jednocześnie stało się to dla niego inspiracją do stworzenia nowego projektu pod pseudonimem Deaf Can Dance, promującego muzykę downtempo i oscylującego wokół orientalnych brzmień.

Deaf Can Dance – Big Boat Party

Goga M

DJka, producentka i promotorka, która z muzyką elektroniczną związana jest od 2004 roku, a na swoim koncie ma występy w większości uznanych klubów w Polsce. Jest członkinią żeńskiego kolektywu djskiego TwiceDice i no diX on deX.

Goga M – Live From Bułka ParysskaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →