Gold Panda prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącego albumu

fot. Gold Panda / Facebook
News
GOLD PANDA

Derwin Dicker, brytyjski producent znany pod aliasem Gold Panda, niedługo powróci ze swoim nowym albumem. To będzie jego wydawniczy comeback po sześciu lat. Jesienią jednak ukaże się The Work, a teraz można już zobaczyć klip do pierwszego singla.

Gold Panda – zapis ze zmian

Od czasu Good Luck And Do Your Best z 2016 roku sporo wydarzyło się w życiu artysty. Gold Panda został ojcem. Niestety początki rodzicielstwa były dla artysty bardzo ciężkie – wpadł w depresję. Ze względu na powtarzające się myśli samobójcze zaczął chodzić na terapię. Najnowszy album The Work jest efektem walki ze złymi stanami. Na nagraniu znajdzie się singiel I’ve Felt Better (Than I Do Now), który ukazał się kilka miesięcy temu, a także nowy utwór The Corner. To miękki, ładny, elektroniczny kawałek zbudowany na bazie sampla z Lydii Deana Friedmana z 1978 roku.

Kilka lat temu mój przyjaciel dał mi płytę Deana Friedmana. Oglądałem The Wire, a kiedy usłyszałem wers w Lydii, musiałem to zapętlić i z nim popracować. Próbowałem zrobić z tego beat dla niektórych raperów, ale nigdy nie mogłem tego wykonać dobrze. Tworząc ten album, ponownie znalazłem próbkę. Miałem nowy sposób produkcji – zacząłem od zera i wszystko zaczęło wychodzić. Kiedy stworzyłem Lucky Shiner, ludzie umieszczali swoje wersje na SoundCloudzie itd., do których rapowali. Mam nadzieję, że nowe kawałki znów zainspirują ludzi do tego

– powiedział Derwin Dicker w komunikacie prasowym.

Dobry singiel potrzebuje równie dobrego klipu. Reżyser teledysku do singla The CornerLenny Rothenberg, sfilmował skejterkę Noę Moffat jeżdżącą pod blokami mieszkalnymi w słoneczny dzień w Berlinie. Wraz z chillowym kawałkiem Gold Pandy wideo wypada kapitalnie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gold Panda – The Corner

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →