Hudson Mohawke – niszczyciel seksu i dobrej zabawy? Tak twierdzi pół Internetu

Fot. NME.com
News
Słuchasz Hudson Mohawke'a? Nie idę z tobą do łóżka

Nie uprawiaj seksu do kawałka Hudsona Mohawke’a Cbat. Taka przestroga krąży od kilku dni po sieci w formie virala.

Słuchasz Hudsona Mohawke’a? Nie idę z tobą do łóżka

Pewien chłopak wyznał ostatnio w Internecie, że kawałek puszczany przez niego przy każdym akcie miłosnym z dziewczyną został po dwóch latach określony przez nią jako „dziwny i odpychający”. O jaki numer dokładnie chodzi? Cóż, ujmijmy to tak –  wyobraźcie sobie, że do pokoju wjeżdża właśnie na rumaku ubrany cały na biało Hudson Mohawke i zaczyna nucić swój utwór Cbat.

Hudson Mohawke – Cbat

Tą bardzo osobistą rewelacją bohater naszego tekstu podzielił się na podreddicie Today I F**ked Up. 25-latek wyjaśnił, że kiedy rozpoczynał swoje życie seksualnie, był „trochę sztywny i nie miał pojęcia, co robi”. Postanowił skomponować zatem własną „seks playlistę”, na której znalazł się jego ulubiony utwór Cbat wykonywany przez Hudsona Mohawke’a. Niestety, po dwóch latach jego dziewczyna przyznała, że nienawidzi tej piosenki tak bardzo, że całkowicie odstraszyła ją od seksu z nim.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To spieprzyło mój związek, ponieważ teraz podczas seksu czuję się niezręcznie. Pewnego dnia kochaliśmy się bez muzyki, ale ja wciąż „pchałem” się do melodii grającej w mojej głowie. Ona to zauważyła i poprosiła mnie, żebym przestał

napisał udręczony mężczyzna.

Traumatyczna historia szybko zebrała ponad 100 tysięcy polubień i momentalnie rozlała się po całej sieci w formie virala. Cbat dostał więc nieoczekiwane drugie życie… może niekoniecznie takie, na którym zależałoby Hudsonowi, ale cóż, internet i media społecznościowe rządzą się własnymi, nieprzewidywalnymi prawami. Na koniec możecie zrobić jeszcze jedną rzecz, po prostu puścicie sobie kawałek Mohawke’a – gwarantujemy, że będziecie płakać ze śmiechu.

@tea_camp77 “…he played this for TWO YEARS??!” #cbat #reddit ♬ Cbat – Hudson Mohawke

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →