Nowe, zjawiskowe, włoskie monitory studyjne od IK Multimedia

fot. iLoud Precision / YouTube
Elektronika News Technologia
iLoud Precision

Firma IK Multimedia właśnie wypuściła na rynek iLoud Precision, nową serię monitorów studyjnych w całości wyprodukowanych we Włoszech. To, co wyróżnia tę nową gamę to funkcje jak chociażby automatyczna kalibracja do pomieszczenia.

iLoud Precision – made in Italy

Monitory studyjne oferują różne opcje zarządzania częstotliwościami dolno- i górnoprzepustowymi, w tym przełączany filtr górnoprzepustowy Full/35/50/65/90 Hz, a także samo-kalibrację do środowiska odsłuchowego. Jak zapewniają producenci, monitory oferują czysty, szczegółowy i realistyczny dźwięk. Ta propozycja to wyzwanie dla firmy Sonarworks specjalizującej się w kalibracji monitorów studyjnych. Wraz z monitorami iLoud Precision dostajemy również… mikrofon MEMS (koryguje dźwięk wytwarzany przez produkt do środowiska, w którym jest umieszczony) oraz oprogramowanie producenta, X-MONITOR. Te dwie rzeczy umożliwiają kalibrację, a program oferuje szerszy zakres opcji akustycznych i wokalnych. To zdecydowanie ułatwia osiągnięcie zadowalających rezultatów podczas miksu oraz zapobiega szybkiemu zmęczeniu słuchu.

iLoud Precision – Studio monitors re-invented. Again.

Zobacz także: Bonobo zaczyna sezon klubowy. Nowy numer to banger

iLoud Precision – cena

Nowe monitory są dostępne w 3 konfiguracjach. Wszystkie mają wbudowany system kalibracji akustycznej, który dostraja dźwięk w zależności od przestrzeni, w której są umieszczone. Ceny zaczynają się od 899 dolarów za jeden głośnik i dochodzą do 2399 dolarów za parę tych najbardziej zaawansowanych. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie IK Multimedia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

iLoud Precision interview with Davide Barbi – Studio monitors engineered to perfection


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →