MODEL X – nowy analogowy mikser z Polski

fot. Hednerson MODEL X
Elektronika News Technologia
Henderson MODEL X

W Zielonej Górze powstał dwukanałowy, obrotowy, w pełni analogowy mikser audio z wysokiej jakości komponentami. Zanurz się w najwyższej jakości dźwięku o doskonałej reprodukcji sygnału analogowego z lekkimi tonami wysokimi i ultragłębokimi, szeroko otwartymi basami, jakie oferuje mikser Henderson MODEL X.

Henderson MODEL X – z Zielonej Góry w świat

Nie tak dawno pisałem o nowym analogowym mikserze WARM2. Tymczasem po kilku miesiącach mamy odpowiedź z Zielonej Góry. To tam właśnie firma Henderson Audio wyprodukowała drugą generację analogowego miksera Model X. Starannie dobrane i jakościowe komponenty zapewniają bezprecedensową jakość dźwięku i hiperrealizm ulubionego utworu. Korektory UnEQ™ dodają specyficzną barwę i ograniczają ryzyko przesterów, a nawet jeśli będziesz chciał coś zagrać na czerwonym, to będzie to brzmieć z charakterem. Wielozakresowy trzypasmowy izolator stanowi idealne połączenie pomiędzy podanymi pasmami częstotliwości, pozwalając na głębokie i ostre cięcie niskich tonów, jednocześnie będąc o wiele bardziej subtelnym na wysokich i średnich tonach. System miksowania SmoothPoint™ pomaga w uzyskaniu płynnego i idealnie zbalansowanego miksu między sygnałem cue a głównym. Duże pokrętła miksujące i specjalna krzywa audio potencjometrów są niezwykle pomocne w wykonaniu gustownego miksu.

Producenci sprzętu piszą, że pokrętła pozwalają na jeszcze większą dokładność niż w przypadku standardowych suwaków liniowych 60 mm, ponieważ zapewniają jednocześnie pewny chwyt. Oryginalne, vintage’owe mierniki Sifam VU wyprodukowane w Wielkiej Brytanii są nie tylko nostalgicznym wyrazem wzornictwa, ale umożliwiają precyzyjną kontrolę głośności w czasie rzeczywistym. Dzięki pozłacanym złączom nie musisz martwić się o czyste połączenie z zewnętrznym sprzętem. I na koniec – są dwa wyjścia słuchawkowe Jack. Nawet jeśli zapomniałeś ze sobą adaptera 1/4”, zawsze możesz skorzystać z podłączenia 1/8”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Koniecznie sprawdź, jak miło prezentuje się mikser na poniższym filmiku francuskiego youtubera The DJStuff.

Henderson MODEL X

Henderson MODEL X – cena

Henderson MODEL X jest do kupienia w cenie 849 euro. Na ten moment dostępna jest wyłącznie wersja w kolorze czarnym. Wkrótce do sprzedaży mają trafić również wersje białe oraz srebrne. Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →