ASUS prezentuje Zenbook 17 Fold OLED na targach IFA 2022

Materiał partnerski
ASUS

Wyczekiwana odsłona unikalnego ASUS Zenbook 17 Fold OLED nastąpiła podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie. Premierowy model dostępny będzie w sprzedaży na całym świecie od czwartego kwartału 2022 roku w cenie od 3 499 USD (bez podatków). Poznaj specyfikację, dostępność oraz możliwości tego niezwykłego projektu.

  • Dostępny w Q4 2022: Przełomowy Zenbook 17 Fold OLED będzie dostępny od 4 kwartału 2022 roku w cenach zaczynających się od 3 499 USD (bez podatków).
  • Wyobraź sobie nową rzeczywistość: Pierwszy na świecie składany laptop z 17,3-calowym wyświetlaczem OLED w kompaktowej, 12,5-calowej obudowie.
  • ASUS na targach IFA 2022: Zapraszamy do odwiedzenia dwóch stref ASUS podczas targów IFA –  zaprezentowane zostaną najnowsze innowacje ASUS i ROG, a wybrane produkty będzie można przetestować w praktyce.

ASUS przedstawił dziś długo wyczekiwany model Zenbook 17 Fold OLED (UX9702), ujawniając przy tym jego założenia, specyfikację, ceny oraz informacje o dostępności. Ten wyjątkowy, składany 17,3-calowy laptop będzie oferowany na całym świecie od czwartego kwartału 2022 roku1, w cenie od 3 499 USD (bez podatków).

ASUS

Wyobraź sobie nową rzeczywistość

Opracowany wspólnie z firmą Intel, Zenbook 17 Fold OLED jest pierwszym na świecie2 17,3-calowym składanym laptopem OLED zgodnym ze standardem Intel® Evo™. Oferuje użytkownikom dwa rozmiary wyświetlacza OLED w jednym urządzeniu: duży, 17,3-calowy ekran dotykowy 4:3 o rozdzielczości 2,5K, który po złożeniu, tworzy dwa, 12,5-calowe wyświetlacze w formacie 3:2, o rozdzielczości 1920×1280. Co więcej, zapewnia wiele wszechstronnych trybów użytkowania – desktop, laptop (z klawiaturą Bluetooth), laptop (z wirtualną klawiaturą), tablet, czytnik i tryb rozszerzony – a wszystko to dzięki jedynej w swoim rodzaju składanej konstrukcji wyposażonej w pełnowymiarową klawiaturę i touchpad ASUS ErgoSense Bluetooth.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ASUS

ASUS wspólnie z firmą Intel opracował pierwsze w branży, unikalne rozwiązania, aby rozwinąć innowacyjność w kategorii foldables. O wysoką wydajność urządzenia dbają procesory Intel Core™ i7 U-Series 12. generacji, grafika Intel Iris® Xe, Intel WiFi 6E, do 16 GB RAM oraz szybki dysk SSD PCIe® 4.0 o pojemności 1 TB. Na potrzeby połączenia z urządzeniami peryferyjnymi dostępne są dwa porty Thunderbolt™ 4 obsługujące szybkie ładowanie wytrzymałej baterii o pojemności 75 Wh oraz możliwość podłączenia zewnętrznych wyświetlaczy.

ASUS

Zenbook 17 Fold OLED został zaprojektowany tak, aby dostarczyć funkcje wielu urządzeń – laptopów, komputerów stacjonarnych i tabletów – w jednym, kompaktowym urządzeniu, z uniwersalnymi trybami, które spełnią wszelkie potrzeby użytkownika. Wygląd tego modelu przyciąga wzrok – na matowej, szklanej powłoce znajduje się monogram ASUS, który odbija światło. Pokrywa zaś wykonana jest z ciemnozielonej sztucznej skóry, która nadaje mu niezwykły charakter.

ASUS

ASUS na targach IFA 2022

Oprócz oficjalnej premiery, ASUS obecny jest także na targach IFA w Berlinie. Na dwóch stoiskach ASUS zorganizował także ekskluzywny dzień dla mediów, aby odkryć karty historii stojące za tym wyjątkowym laptopem i będzie gościć na stoiskach podczas targów IFA 2022. Zainteresowani mogą odwiedzić stoiska ASUS w dniach 2-6 września, w godzinach 10.00-18.00 zlokalizowane w Messe Venue, Hall 11.2 (Berlin ExpoCenter City, Messedamm 22, 14055 Berlin, Niemcy).

ASUS

Zenbook 17 Fold OLED będzie dostępny do testów na stoiskach ASUS IFA wraz z szeroką gamą obecnych innowacji. Obejmują one komputery konsumenckie, dla twórców, firm oraz graczy; komercyjne AiO i desktopy; najnowsze smartfony ASUS i ROG; urządzenia peryferyjne, wyświetlacze, płyty główne, smartwatche, mini PC, urządzenia sieciowe oraz zasilacze.

1 Dostępność produktu może się różnić w zależności od kraju. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy ASUS.
2 Stan na kwiecień 2022 roku na podstawie wewnętrznej analizy rynkowej firmy ASUS porównującej Zenbook 17 Fold OLED do konkurencyjnych laptopów konwertowalnych z ekranem OLED o przekątnej 17,3 cala od takich producentów jak Acer, Apple, HP, Huawei, Dell, Lenovo, Microsoft i Samsung.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →