„Girls, Gays, People” – Yanch z kolejnym muzycznym manifestem

Fot. Materiały promocyjne
News
Yanch z nowym utworem i teledyskiem 

Yanch idzie za ciosem i wydaje kolejny rewelacyjny, roztańczony singiel.

Yanch z nowym utworem i teledyskiem

Poznański producent nie zwalnia tempa, przyspiesza je. Drugi opublikowany przez niego utwór, to energiczna, mocno rytmiczna produkcja. Girls, Gays, People jest kolejnym dowodem na to, że twórczość Yancha to, z jednej strony muzyka do tańca w czystej formie, z drugiej platforma do wyrażania emocji i sprzeciwu.

Po premierze ‚JOY’, który jest moją zabawą formą, rosła we mnie chęć i potrzeba przedstawienia kierunku muzycznego, w którym odnajduję się aktualnie najlepiej. Odkąd słucham elektroniki to zawsze najprzyjemniej oddaję się dźwiękom przestrzennym, dość mrocznym i surowym. Techniczność dźwięków w techno powoduje klarowność kompozycji poprzez swoją konkretność i rytmiczność. „Girls, Gays, People” to ukazanie mojego drugiego, dużo mroczniejszego oblicza, które siedzi gdzieś głęboko we mnie – możemy przeczytać w informacji prasowej.

YANCH – Girls, Gays, People 

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Yanch komentuje sprawy polskie

Yanch zaznacza także, że tłem utworu jest pełen zestaw emocji i odczuć, które towarzyszyły mu w trakcie pierwszych sprzeciwów, które odbywały się w zeszłym roku. W teledysku ujęto również myśl, która towarzyszy artyście obecnie. Nie godzi się on na kierunek działań rządu, ale martwią go też  ruchy części osób stojących po drugiej stronie, opartych o bardzo agresywne środki wyrazu. Dźwięki i obraz, które udało się stworzyć dzięki Filipowi Wendlandowi i Bartowi Sucharskiemu, zawierają to co chciałem przekazać.

Wspomniany teledysk, który towarzyszy premierze Gays, Girls, People to połączenie scen manifestacji, którym dodatkowego charakteru w montażu dodało SMOŁA Studio. Mocne zdjęcia uzupełnia opraw graficzna Barta Sucharskiego – artysty, malarza, street artowca, mocno związanego z poznańską sceną klubową, którego prace na styku różnych form, struktur i dziedzin zyskały duży rozgłos nie tylko w całym kraju, ale i poza jego granicami.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również