Żywioły żegnają wakacje w Tamie

fot. Yanch - JOY / YouTube
Eventpromo
yanch

Już w najbliższą sobotę, w ostatni weekend sierpnia, ekipa Żywioły zaprasza Was do krainy tańca, zabawy oraz mody w poznańskim klubie Tama.

Żywioły przejmują Tamę

Najbliższa impreza Żywioły będzie świetną zapowiedzią otwarcia nowej miejscówki na Garbarach – Żywioły Concept Store. Podczas najbliższego eventu w poznańskiej Tamie będziecie mogli zobaczyć wielu interdyscyplinarnych artystów ze sceny techno oraz house i tancerzy. Wystąpią YANCH, Date With Kate oraz gość specjalny, którego tożsamości jeszcze nie znamy.

Przygotowujemy dla Was trzy różne DJ Sety, gdzie razem przeniesiemy się w wir celebracji pożegnania wakacji.
Opatrzymy je tańcem, modą i sztuką

– napisali organizatorzy wydarzenia.

Yanch – JOY

Ponadto spodziewajcie się performance’ów oraz pokazów pole dance. Wystąpi wielu artystów: Popping.Mario & Point Dance Studio, Maja Jakubowska & Show Time, Natalia Romaniouk & Emona Pole Dance Studio, Martyna Kapral oraz Alicja Kuśmierczak. O stylizacje zadbają: Edyta Jermacz, ODIO oraz Handel HWDP.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Date with Kate | Deep Oriental | Closing Set @ Schron 2019

Zobacz także: Biologiczne techno – tak ma brzmieć nowy album Björk

Żywioły w Tamie – bilety

Wejściówki na najbliższą edycję Żywiołów, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 27 sierpnia w poznańskiej Tamie, możecie nabyć w Biletomat.pl w cenie 40 zł, a w dniu wydarzenia za 50 zł.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Bilety na OTWARCIE - Żywioły - A Dose Of Pleasure w TAMA

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →