Yanch chce łączyć ludzi i celebrować muzykę

News
Yanch i czucie muzyki 

Yanch właśnie zaprezentował swój debiutancki singiel Joy. Zobaczcie teledysk do kawałka poznańskiego muzyka!

Yanch – energia i odwaga artystyczna

Joy to pierwszy singiel Yancha w jego, miejmy nadzieję, długiej i bogatej karierze. Sześciominutowy powoli rozkręcający kawałek, w którym pobrzmiewają echa techno i electro, z miejsca zwraca na siebie uwagę swoją specyficzną rytmiką i organiczną energią. W produkcji nagrania wspomógł poznaniaka Bartek Szczęsny z duetu Rebeka. Prawdziwą zaś wisienką na torcie jest pulsujący kolorami wideoklip do utworu, który możecie zobaczyć poniżej.

Yanch – Joy

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Teledysk do Joy jest moim statementem. Sam jestem na tyle silny, że nie można sprawić mi przykrości ze względu na moją orientację, ale wiem, że nie każdy może wyzbyć się strachu i poczucia niebezpieczeństwa. Dla tych osób stworzyliśmy klip. Sama tęcza stała się w naszym społeczeństwie dla wielu symbolem zła, dewiacji, podziału i nienawiści. W naszym klipie kolory tęczy symbolizują różnorodność, inność i piękno – tłumaczy Yanch

Yanch i przyjaciele

W teledysku udział wzięły bliskie dla muzyka osoby. Wśród nich znajdziemy m.in. poznańską dj’kę Joanę, projektantkę Edytę Jermacz, kostiumografkę Marię Kompf czy ilustratorkę Monikę Białą. Wszystkie kostiumy, w których występują bohaterowie teledysku, to prace polskich projektantów (oprócz wspomnianej Edyty Jermacz, to m.in. Bola, Orushka, Tokarzewska, Girl Little Boy). Niektóre z nich powstały specjalnie na potrzeby klipu do Joy.

Poza myślą szerzenia tolerancji chciałem pokazać, że świat muzyki elektronicznej i klubowej to przede wszystkim ludzie, którzy znajdują ukojenie w dźwiękach oraz celebrują muzykę i życie poprzez taniec i zabawę. To muzyka połączyła mnie z osobami z teledysku. Nie kryję nadziei, że muzyka połączy mnie również z innymi ludźmi, a później i ich między sobą nawzajem. To mój własny marsz równości i tolerancji, który uwielbiam – dopowiada Yanch.

Singiel Joy oprócz oryginalnej wersji zawiera również club mix. Już dziś artysta zapowiada, że w niedalekiej przyszłości, systematycznie będą pojawiać się jego kolejne nagrania.

Yanch - energia i odwaga artystyczna 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →