Garden of God świętuje dwudziestą odsłonę cyklu z Pauli Pocket

Eventpromo
garden of god

Przed nami dwudziesta odsłona Garden of God. Cykl świętuje swój jubileusz w wielkim stylu na Dziedzińcu w Poznaniu. Zapowiada się uczta dla fanów dźwięków rodem z berlińskiego Katter Blau.

Garden of God – dwudziesta impreza cyklu

Mało jest cykli imprezowych w Polsce, które mogą pochwalić się równie dużą regularnością i wysokim poziomem oprawy artystycznej jak i zapraszanych gości co Garden of God. Podczas przeszło 3 lat działalności, promotorzy stojący za przedsięwzięciem dokonali rzeczy niespotykanych na rodzimej scenie muzyki klubowej. Boski ogród zawitał bowiem do wszystkich większych miast w Polsce i odwiedził dużą część znaczących klubów nad Wisłą.

Historia tego pięknego projektu sięga 2018 roku kiedy to w poznańskim Schronie wystąpił Sascha Cawa. Od tego czasu bookerzy Garden of God postanowili zadbać o fanów mukke, melodic house czy downtempo nad Wisłą. Podczas 3 lat dzięki cyklowi mogliśmy usłyszeć takich artystów jak: Nico Stojan, Bebetta, Mira, Rey&Kjavik czy Bonjour Ben. Teraz przyszła kolej na następną dużą postać z berlińskiej sceny klubowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Garden of God #20: Pauli Pocket

Muszę przyznać, że osobiście jestem wielkim fanem artystki, która została zaproszona przez włodarzy rajskiego ogrodu na celebrację okrągłej rocznicy. Pauli Pocket to w mojej opinii, choć wiem, że może być to odrobinę krzywdzące dla innych rezydentów Katter Blau, zdecydowanie najciekawsza postać tego grona. Mój kontakt z tą niezwykle uzdolnioną DJ-ką rozpoczął się od seta z 2018 roku, który zagrała ze swoim życiowym partnerem, również rezydentem wspomnianego klubu, Foolikiem na Fusion Festival.

Pauli Pocket & Foolik at Fusion Festival 2018

Sety Pauli Pocket to niesamowita mieszanka energii z niezwykłą precyzją doboru granych kawałków. Podczas lat obecności na scenie wypracowała bardzo charakterystyczny styl, który porywa do tańca co weekend setki osób. Jestem przekonany, że w Poznaniu będzie podobnie!

Obok artystki zza zachodniej granicy, usłyszeć będziemy mogli doskonały zestaw polskich DJ-ów. W przenośnych progach rajskiego ogrodu 𝐑𝐚𝐟𝐚’𝐄𝐋 zafunduje nam upojne godziny na parkiecie swoimi live actem, a Sassafras Tree i KRZone dopełnią dzieła DJ setami.

The Blue Oyster: Sassafras Tree / 20.02 / 20 – 21

Garden of God #20 – bilety

Dwudziesta odsłona Garden of God odbędzie się w sobotę, 31 lipca, na Dziedzińcu w Poznaniu mieszczącym się na terenie Centrum Kultury Zamek. Miejsce bez dwóch zdań stanowi kolejny dobry powód by wybrać się właśnie w to miejsce w sobotni wieczór. Impreza startuje o godzinie 23:00, a bilety można jeszcze nabyć na stronie Biletomat.pl.

Garden Of God #20 | Dziedziniec Zamku w Poznaniu

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →