Cykl Garden of God ogłosił rozkład jazdy. Sprawdź szczegóły!

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Garden of God w Katowicach w klubie CEL

Głównym celem projektu Garden of God jest promowanie odmian house’u z ramienia melodic, afro, progressive i deep oraz łagodniejszych i melodyjnych odmian techno. Nieodłącznym elementem show są klimatyczne dekoracje i oświetlenie.

W stronę popularyzacji deep, melodic i progressive

Garden of God to wspólny projekt BE Kolektiv i ATR Kollektiv, który zagości w nowych miejscach. Sprawdź jego rozkład jazdy!

08.10 CEL, Katowice
16.10 Projekt Lab, Poznań
23.10 Klub Rura, Częstochowa
12.11 Sfinks700, Sopot
04.12 Ciało, Wrocław

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na cyklu do tej pory wystąpiły takie tuzy sceny jak: Nico Stojan, Rey&Kjavik, Mira, Bebetta, Sven Dohse, Mimi Love, Miyagi czy Sascha Cawa.

Garden of God bilety

BE Kolektiv zrzesza z kolei muzyków, didżejów i artystów wizualnych. Odpowiada za cykle wydarzeń i takich projektów, jak: Garden of God, Deep Oriental, Dark Disco, Las Palace i Fort Fest Carnaval.

 

Garden On Boat - pływający rajski ogród już we wrześniu w Szczecinie

Sassafras Tree

Projekt Sassafras Tree, który tworzą Lewa i Mitch, powstał, gdy ich prywatne drogi połączyły się w jeden wspólny szlak. Ich sety rozbrzmiewały już w wielu miastach w całej Polsce i spotkały się z niesamowitym przyjęciem na parkiecie. Na co dzień stacjonują w Poznaniu, głównie w  HOUSE Szkolna. Muzyka, którą dzielą, to mieszanka melodyjnego house’u, afro house’u, deep house’u. Mitch jest założycielem ATR Kollektiv, odpowiedzialnym m.in. za znaną w Polsce serię Garden of God czy AGREGATIK.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →