Garden of God – nadciąga 48-godzinny raj na ziemi

fot. Be Kolektiv
Eventpromo News

Imprezowe lato w naszym kraju zapowiada się wyjątkowo obficie. W okresie wakacyjnym Polska jest jednym z najfajniejszych kierunków festiwalowych. Obok wielkich docenianych na całym świecie marek powstają eventy mniejszego kalibru. Jednym z nich jest wyjątkowy Garden of God. Sprawdź pierwsze szczegóły.

Garden of God – boski festiwal typu DIY

Między 3 a 5 czerwca w niewielkiej miejscowości Chocicza odbędzie się trzecia edycja festiwalu Garden of God. Fani lżejsze elektroniki bardzo dobrze znają ten cykl, który na stałe wpisał się do imprezowego kalendarza w naszym kraju. To jedna z najlepiej rozwijających się inicjatyw na polskiej scenie związanej z undegroundową muzyką klubową. Wielbiciele pięknych melodii, niespiesznego tempa i bogatych opowieści płynących z dźwięków znaleźli w Garden of God swój muzyczny azyl.

Wydarzenia sygnowane nazwą Garden of God zdążyły wyrobić sobie już renomę dobrze przygotowanych eventów, w których ogromną rolę, zaraz obok muzyków, odgrywają wyrafinowane dekoracje. Pieczołowicie przygotowywane przez armię ludzi są wizytówką, której nie powstydziłyby się najlepsze zachodnie imprezy. Wydarzenia Garden of God są zwyczajnie piękne, mamy na nich czuć się dobrze i swobodnie, zaś z głośników dociera muzyka kojąca serca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Garden of God

Festiwal zaraz po zakończeniu zeszłorocznej edycji wyruszył w tournee promujące tegoroczną odsłonę. Garden of God wraz ze swoją wizją muzyki i przestrzeni pojawili się w najlepszych klubach Polski jak Ciało, CEL, Sfinks700, Rura, Projekt LAB. Na imprezach obok headlinerów pojawiali się najważniejsi polscy DJ-e prezentujący lżejszą odmianę elektroniki – Keczup, Lulu Malina, Marika Srbinovska, Sassafras Tree, Kacpa czy SIMA. DJski trzon organizatorów wydarzenia – ekipy BE Kolektiv – zasilają takie postaci jak Mihvu, Rafa’EL i Enigmatic.

Festiwalowa utopia

Paweł Chałupa: Za 3 miesiące odbędzie się kolejna edycja festiwalu Garden of God. Wyobraźmy sobie, że musisz w kilku zdaniach opisać to wydarzeniu komuś, kto o nim nigdy nie słyszał. Boski ogród brzmi niezwykle kusząco…

Michał Plis: Boski ogród to magia światła, dekoracje i muzyczna różnorodność. Od down tempo, afro house, przez progressive do dark disco. Dodając do tego niesamowitą aurę Las Palace… Wyobraźcie to sobie.

Końcówka zeszłego roku była mocno zaktywizowana imprezami zapowiadającymi główny event. Wystąpili m.in. Beskres by Kamp!, Mimi Love, Kalipo. Planujecie je jeszcze w tym roku?

Michał Plis: W tym roku skupiamy się na edycji 48-godzinnej, ale kto wie, może wpadnie nam do głowy jakiś spontaniczny before.

Garden of God / fot. Be Kolektiv

Dekoracje ważniejsze od headlinera

Daliście się poznać jako festiwal, który ogromną uwagę skupia na dekoracjach swoich imprez. Dlaczego akurat ten czynnik pełni tak ważną rolą przy waszych przedsięwzięciach?

Michał Plis: Od samego początku Garden of God oparty jest na dekoracjach i grze światła. Mam wrażenie, że ludzie niekiedy bardziej doceniają wrażenia wizualne niż muzyczne. Wizualne są często niedocenionym elementem w planowaniu eventów. Ważniejszy jest headliner niż oprawa. Na szczęście coraz częściej się to zmienia.

Opowiedz nieco o miejscu, w którym odbywa się czerwcowe wydarzenie. Czym jest Las Palace?

Michał Plis: Las Palace to miejsce, które uratowaliśmy od zapomnienia. Jest to pałac w stylu polskim oraz przyległy 5-hektarowy park, znajdujący się w wielkopolskiej Chociczy. Zbudowany został w okolicach 1920 roku przez bogatego, niemieckiego właściciela ziemskiego. W latach 70. był tam PGR, później pełnił funkcję mieszkalną. W latach 80. i 90. funkcjonowała tam świetlica wiejska, odbywały się wesela, a na początku lat 2000 wystąpił nawet Zbigniew Wodecki. Miejsce z kawałem historii dla społeczności lokalnej. Planujemy zresztą dla nich w tym roku parę eventów, choćby przyszłotygodniowy spektakl świetlny, czyli Zaczarowany Park, na który zapraszamy małych i dużych. Miejsce „przejęliśmy” w kwietniu 2020 roku i zaczęliśmy remont własnymi siłami. Celem jest stworzenie miejsca kulturalnego. Nie ograniczamy się do form sztuki, choć do tej pory odbywały się tam tylko wydarzenia muzyczne. Dlatego wszystkich chętnych podziałać zapraszamy do kontaktu! W tym roku oczyszczany jest także staw, więc kto wie, czy nie otworzymy tam miejsca wypoczynku dla okolicznych mieszkańców.

Garden of God
Garden of God / fot. Be Kolektiv

Garden of God 48h 2022 – line-up – pierwsze ogłoszenie

Znamy już pierwszych ogłoszonych artystów, którzy wystąpią w Las Palace w Chociczy na Garden od God 48h w terminie 3-5 czerwca 2022. Sprawdźcie poniżej:

GiZ (Sunday Drivers) Berlin
Cream (SoKooL & Lisa Fuxx) Berlin
Rafa’EL live | BE Kolektiv (Hoomidaas / ICONYC)
Enigmatic | BE Kolektiv (RADIANT. / Hoomidaas / Melody of the Soul)
Sassafras Tree | ATR Kollektiv
Mihvu | BE Kolektiv (Piekło nad Niebem)

Garden of God 48h 2022 – gdzie kupić bilety?

Bilety na wydarzenie Garden of God 48h 2022, które odbędzie się między 3 a 5 czerwca 2022 w Las Palace w miejscowości Chocicza znajdziecie na stronie Biletomat.pl w cenie od 179 pln. Nie zwlekajcie z zakupem!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →