Garden of God, czyli 48 godzin nieustającej imprezy

fot. materiały prasowe
Eventpromo Festiwale
Garden of God bilety

Garden of God zagwarantuje Wam boskie doznania i to nie tylko z nazwy. Starannie wyselekcjonowana elektronika przez całe dwa dni, czterdzieści osiem godzin klimatu rodem z muzycznego Edenu, aura krainy mlekiem i miodem płynącej... albo raczej płynącej na falach drgających bitów, tempa i mocnych basów. Lepiej rezerwujcie sobie ten weekend i jeśli nie macie planów, to spontanicznie skoczcie do Ziemi Obiecanej.

Garden of God – przemiana na miarę wody w wino

Ci, co mają pamiętać, pamiętają doskonale. Garden of God startował z pułapu cyklicznych imprez, by finalnie przepoczwarzyć się w pełnowymiarowy festiwal. Szczególny, bo skupiający wokół siebie tych samych – a zarazem i coraz to nowych ludzi. Kiedyś w przestrzeni klubowej, obecnie w niesamowitej miejscówce Las Palace, która faktycznie może przywodzić na myśl raj na ziemi. Szczególnie dla wszystkich, nakręconych na rave, który jest czymś ponad muzyką, taki, który jest wszystkim. Otoczeniem, światłami, dekoracjami, ludźmi. Na całe szczęście, tegoroczna edycja tego minifestiwalu się odbędzie, więc każdy poszukujący odpowiedzi na swoje pytania, powinien spróbować je u samego źródła. Rajski ogród przyjmuje wszystkich zbłąkanych od piątku 28 do niedzieli 30 maja.

Przeczytaj: Garden of God, czyli muzyczna podróż do raju. Wywiad z organizatorami

Garden of God bilety

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. materiały prasowe

Garden of God – kto wystąpi podczas festiwalu?

Ten spustoszony kraj stał się jak ogród Eden, a miasta, które były opustoszałe, zniszczone i zburzone, zostały umocnione i ludne. Powstań, wietrze północny, nadleć, wietrze z południa, wiej poprzez ogród mój, niech popłyną jego wonności!

A zasadziwszy ogród w wschodzie, Pan Bóg umieścił tam człowieka, którego ulepił. Na elektronicznych harfach grali aż do niedzieli.

Oto jest zapowiedź na miarę wydarzenia na taką skalę. Trzymając się arkadyjskiej terminologii, niniejszym zapowiadamy line-up Garden of God, na którym wystąpią: Miyagi, Mimi Love, LILLY & KAZAN, Beskres, Lulu Malina, Leon / PL, K&K Euphony, Kapoor, Enigmatic, Fata & Morgana, Rafa’EL live, Mukkimiau, Seb, Joana, Sassafras Tree, Matt Bogucki, Ald, Date with Kate, SIMA, Filip Sonik, Edwin oraz Marika Srbinovska.

Skład robi wrażenie, więc nie pozostaje nic innego, jak ulec pokusie i odbić sobie te (znacznie więcej niż) 40 dni imprezowego postu.

Garden of God bilety

fot. materiały prasowe

Garden of God – 28-30 maja – Las Palace – bilety

Festiwal Garden of God odbędzie się w dniach 28-30 maja w Chociczy w Las Palace. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →