Garden of God #13 – boski ogród ponownie otwiera swoje podwoje

Eventpromo
Garden of God w Katowicach w klubie CEL

Garden of God powraca po miesiącach izolacji. Boski ogród już niedługo ponownie stanie otworem przed wielbicielami rytmów rodem z Edenu.

Garden of God zagra po raz 13.

Garden of God to najprawdopodobniej jeden z najprężniej rozwijających się cykli w naszym kraju. Impreza, której pierwsza edycja odbyła się już przeszło dwa lata temu gościła już praktycznie większości imprezowych miast w Polsce. Wydarzenia zdążyły wyrobić sobie już renomę dobrze przygotowanych eventów, w których ogromną rolę, zaraz obok muzyków, odgrywają wyrafinowane dekoracje. Wszystko to składa się na jeden z najbardziej klimatycznych cykli jakich możecie uświadczyć, a nadchodząca wydarzenie będzie tego dobitnym przykładem.

Garden of God

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Garden of God #13 – line-up

Nadchodząca impreza zapowiada się wybitnie dobrze, przede wszystkim ze względu na dobór artystów. Na trzynastej odsłonie eventu usłyszymy bowiem prawdziwych specjalistów od dźwięków z rejonów deep house, melodic house, downtempo czy oriental.

Na krakowskiej Barce wystąpi, w roli headlinerki, osobistość dobrze znana nadwiślańskim klubowiczom. Mowa oczywiście o niezastąpionej LuLu Malinie. Magda jest jedną z tych postaci, której jeszcze nie zawiodły mnie na parkiecie i jestem pewien, że tym razem będzie tak samo. Zachęcam do lektury naszego wywiadu z bohaterką nadchodzącego wieczoru.

Sprawdź także: LuLu Malina: Przepis na sukces? Rób to, co kochasz – wywiad

LuLu Malina x Wisłoujście | 2019

Następnym artystą będzie nie kto inny jak Phil Jensky, który wystąpi pod pseudonimem Deaf Can Dance, zatem przygotować się należy na bardziej orientalne i wolniejsze rytmy. A to nie koniec postaci z ekipy #wolnonieszybko, ponieważ obok niego wystąpi utalentowany producent z PoznaniaEnigmatiC. Line-up zamyka duet odpowiedzialny za całe przedsięwzięcie, jakim jest Garden of God – mowa oczywiście o Sassafras Tree, czyli Mitchu i Lewej. Zapowiada się naprawdę upojna noc.

Garden of God #13 – informacje, biletu

Trzynasta odsłona Garden of God odbędzie się 11 lipca na krakowskiej Barce. Za dekorację, które zobaczycie podczas wydarzenie odpowiadać będzie PiesOgrodnika, ATR Kollektiv oraz Be Kolektiv. Bilety są wciąż dostępne na stronie Biletomat.pl. Ilość wejściówek, z przyczyn oczywistych, ograniczona.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →