Garden of God 48h – już w ten weekend festiwalowa odsłona cyklu

Eventpromo

O Garden of God napisałem już niejednokrotnie w superlatywach. Tym razem sytuacja ma się jeszcze lepiej niż zwykle, bowiem już w ten weekend cykl zaprezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. Impreza ewoluowała w festiwal, a podwoje klubów, w których zwykle się odbywała, zamieniła na jedną z najbardziej urokliwych miejscówek imprezowych w Polsce - Las Palace.

Garden of God w Las Palace

Ostatnie miesiące, oprócz złych i niedobrych wieści dla całego przemysłu muzycznego i klubowego, zaowocowały również wysypem nowych miejscówek. Jedną z nich, śmiem twierdzić, że najbardziej urokliwą jaką przyszło mi zobaczyć w ostatnich miesiącach, jest Las Palace. 100-letni pałac mieści się w Chociczy, wsi położonej niecałe 60 km od Poznania. Obiekt, za czasów głębokiej komuny przekształcony został w PGRowską centralę, która od 1987 roku stała nieużywana. Teraz ekipa związana z ATR Kollektiv i Be Kolektiv tchnęła weń nowe życie. Niedługo rusza zrzutka na remont tego magicznego miejsca. Chodzi przede wszystkim o dach i piętro, oraz pomieszczenia sanitarne.

Obiekt jest po prostu piękny. Duża połać terenu, stawek, dwa poziomy, z czego jeden nie jest jeszcze gotowy do codziennego użytku. W pełni wyposażony bar, dark room, chill room i sala, która pomieści całkiem sporo tancerzy. Do tego całkiem sporych rozmiarów taras, czyni z Las Palace miejsce, którego nie sposób zapomnieć, a do którego będziecie chcieli powracać.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Las Palace

fot. Marceli Świetlik

Garden of God 48h: Mira – najbardziej rajska edycja cyklu

Tak jak wspomniałem, ta odsłona imprezy będzie zupełnie czymś innym niż zwykle. Stęskniliście się za całodobowymi imprezami? To co powiecie na dwie doby przepełnione muzyką. I to w jakim wydaniu! Powiedzieć, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania to naprawdę mało w tym przypadku. Ciężko mówić o jednym headlinerze, a ilość ksywek, na dźwięk których nogi rwą się do tańca jest przytłaczająca.

Postacią, która spośród całej plejady doskonałych muzyków, zasługuje na wyróżnienie jest Mira. Pochodząca z Niemiec DJ-ka i producentka to jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk świata deep house. Na co dzień rezydentka KaterBlau swoimi setami oczarowała publikę na całym świecie. Absolutny sztos!

Mira – Mayan Warrior x Robot Heart Link Up – Burning Man 2019

Towarzyszyć jej będzie cały zastęp czarodziejów. Topowi polscy producenci, DJ-e, których kojarzycie z występów w całej Polsce: Lulu Malina, Kapoor, Rafa’EL, Tuxedo, maryo, Günther Schwarz, EnigmatiC, SIMA, Sassafras Tree, Marika b2b Ald, Matt Bogucki, KSTF, Kaiser KuBa, Kemot, Szyja / Suck My Neck, MAZI / PL, Bearing, Headspace. Brzmi to naprawdę imponująco. A jeśli dodamy do tego magiczne dekoracje, za które odpowiadać będzie Pies Ogrodnika otrzymamy totalnie magiczne wydarzenie.

Garden of God 48h: Mira – informacje, bilety

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy weekend, 17-19 lipca w Las Palace w Chociczy. Bilety są jeszcze dostępne na stronie Biletomat.pl. Śpieszcie się z zakupem bo rozchodzą się jak świeże bułeczki!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →