Garden of God 48h – już w ten weekend festiwalowa odsłona cyklu

Eventpromo

O Garden of God napisałem już niejednokrotnie w superlatywach. Tym razem sytuacja ma się jeszcze lepiej niż zwykle, bowiem już w ten weekend cykl zaprezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. Impreza ewoluowała w festiwal, a podwoje klubów, w których zwykle się odbywała, zamieniła na jedną z najbardziej urokliwych miejscówek imprezowych w Polsce - Las Palace.

Garden of God w Las Palace

Ostatnie miesiące, oprócz złych i niedobrych wieści dla całego przemysłu muzycznego i klubowego, zaowocowały również wysypem nowych miejscówek. Jedną z nich, śmiem twierdzić, że najbardziej urokliwą jaką przyszło mi zobaczyć w ostatnich miesiącach, jest Las Palace. 100-letni pałac mieści się w Chociczy, wsi położonej niecałe 60 km od Poznania. Obiekt, za czasów głębokiej komuny przekształcony został w PGRowską centralę, która od 1987 roku stała nieużywana. Teraz ekipa związana z ATR Kollektiv i Be Kolektiv tchnęła weń nowe życie. Niedługo rusza zrzutka na remont tego magicznego miejsca. Chodzi przede wszystkim o dach i piętro, oraz pomieszczenia sanitarne.

Obiekt jest po prostu piękny. Duża połać terenu, stawek, dwa poziomy, z czego jeden nie jest jeszcze gotowy do codziennego użytku. W pełni wyposażony bar, dark room, chill room i sala, która pomieści całkiem sporo tancerzy. Do tego całkiem sporych rozmiarów taras, czyni z Las Palace miejsce, którego nie sposób zapomnieć, a do którego będziecie chcieli powracać.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Las Palace

fot. Marceli Świetlik

Garden of God 48h: Mira – najbardziej rajska edycja cyklu

Tak jak wspomniałem, ta odsłona imprezy będzie zupełnie czymś innym niż zwykle. Stęskniliście się za całodobowymi imprezami? To co powiecie na dwie doby przepełnione muzyką. I to w jakim wydaniu! Powiedzieć, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania to naprawdę mało w tym przypadku. Ciężko mówić o jednym headlinerze, a ilość ksywek, na dźwięk których nogi rwą się do tańca jest przytłaczająca.

Postacią, która spośród całej plejady doskonałych muzyków, zasługuje na wyróżnienie jest Mira. Pochodząca z Niemiec DJ-ka i producentka to jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk świata deep house. Na co dzień rezydentka KaterBlau swoimi setami oczarowała publikę na całym świecie. Absolutny sztos!

Mira – Mayan Warrior x Robot Heart Link Up – Burning Man 2019

Towarzyszyć jej będzie cały zastęp czarodziejów. Topowi polscy producenci, DJ-e, których kojarzycie z występów w całej Polsce: Lulu Malina, Kapoor, Rafa’EL, Tuxedo, maryo, Günther Schwarz, EnigmatiC, SIMA, Sassafras Tree, Marika b2b Ald, Matt Bogucki, KSTF, Kaiser KuBa, Kemot, Szyja / Suck My Neck, MAZI / PL, Bearing, Headspace. Brzmi to naprawdę imponująco. A jeśli dodamy do tego magiczne dekoracje, za które odpowiadać będzie Pies Ogrodnika otrzymamy totalnie magiczne wydarzenie.

Garden of God 48h: Mira – informacje, bilety

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy weekend, 17-19 lipca w Las Palace w Chociczy. Bilety są jeszcze dostępne na stronie Biletomat.pl. Śpieszcie się z zakupem bo rozchodzą się jak świeże bułeczki!

GARDEN OF GOD 48H LAS PALACE

Biletomat.pl
160 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →