Tinder znów znajdzie Ci festiwalowe love 

Fot. Technologynews
Technologia
Tinder: dla zakochanych w muzyce i w festiwalach

Tegoroczne lato może być tym jedynym. Wszystko za sprawą Tindera, który pomoże Ci odnaleźć drugą połówkę na eventach muzycznych.

Tinder: dla zakochanych w muzyce i w festiwalach

Tinder ogłosił właśnie, że ponownie uruchomi „tryb festiwalowy”, pozwalający użytkownikom na dobieranie się w pary wśród osób wybierających się na te same festiwale. W tym celu popularna aplikacja randkowa nawiązała już współpracę z różnymi festiwalami na całym świecie. Pierwotnie funkcja ta została uruchomiona w 2019 roku, jednak kiedy świat ogarnęła epidemia koronawirusa i imprezy muzyczne były rok po roku odwoływane, funkcja matchowania festiwalowiczów została zawieszona.

Muzyka to uniwersalny język i zainteresowanie numer jeden wśród członków Tindera na całym świecie. Wielu naszych użytkowników jest podekscytowanych możliwością powrotu do wydarzeń na żywo. Chcieliśmy wykorzystać tę ekscytację i zaoferować im możliwość poznania kogoś nowego przed jednym z największych sezonów festiwalowych od lat. Tryb festiwalowy daje szansę na powrót do gry, poznanie nowych ludzi i nawiązanie znajomości jeszcze przed rozpoczęciem festiwalu. To świetny, mało stresujący sposób na ponowne nawiązanie znajomości w świecie rzeczywistym

– tłumaczy Kyle Miller, wiceprezes ds. innowacji produktu w Tinderze.

tinder
Fot. Technologynews

Tinder: wspólne zainteresowania – wspólna impreza

„Tryb festiwalowy” będzie dostępny na całym świecie za pośrednictwem podstrony Explore, gdzie użytkownicy mogą łączyć się z nowymi osobami na podstawie wspólnych zainteresowań – tutaj będą to festiwale muzyczne. Do tej pory aplikacja randkowa nawiązała współpracę z 20 festiwalami na całym świecie, w tym z brytyjskim All Points East, hiszpańskim Sónar, paryską Lollapaloozą i amerykańskim Lovers & Friends. W aplikacji znajdzie się również sekcja „Festival Goers” dla tych, którzy nie wybierają się na żaden z wymienionych festiwali, ale są po prostu fanami muzyki i uczęszczania na gigi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →