DJ Seinfeld – „Mirrors” w nowych odsłonach

fot. Kasia Zacharko
News
DJ Seinfeld - "Mirrors" w nowych odsłonachDJ Seinfeld - "Mirrors" w nowych odsłonach

Armand Jakobsson, znany pod aliasem DJ Seinfeld, powraca ze swoim rewelacyjnym albumem Mirrors - tym razem w zremiksowanej wersji. Sprawdźcie szczegóły!

Mirrors – przebój 2021

Oryginalny materiał Mirrors, nagrywany między Berlinem a szwedzkim Malmö, był kontynuacją debiutanckiego albumu Seinfelda Time Spent Away From U z 2017 roku. Nazwany na cześć cytatu ulubionego pisarza artysty, argentyńskiego powieściopisarza Julio Cortázara. Od czasu premiery materiału we wrześniu ubiegłego roku DJ Seinfeld wyruszył w imponującą trasę Mirrors Live. Triumfalny debiutancki koncert w londyńskim EarthH i wyprzedane eventy w Europie i Ameryce Północnej doprowadziły do tego, że Mixmag wytypował szwedzkiego artystę w podsumowaniu 2021 jako drugi najlepszy live act roku. DJ Seinfeld kontynuuje trasę koncertową i w najbliższym czasie wystąpi w popularnych miejscówkach i festiwalach, np. na barcelońskim Primavera Sound.

DJ Seinfeld – Mirrors

Mirrors – piękne remiksy

Najnowsze wydawnictwo zawiera przeróbki i remiksy wybranych producentów i artystów, w tym Salute, Themba, LSDXOXO, Moose Dawa, Trip Tease, godmode, Mona Yim, Kiimi, Closet Yi i Oscar Farrell. Sam artysta nie kryje zadowolenia z efektów współpracy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wszyscy artyści, których poprosiliśmy o udział w projekcie, to ludzie, których podziwiam, szanuję i w których wierzę. Chciałem mieć ludzi z różnych stylów, z których niektórzy są moimi przyjaciółmi 10-15 lat, a niektórych jeszcze osobiście nie spotkałem. Po raz pierwszy ktoś zremiksował moją muzykę i nie mógłbym być bardziej zadowolony z tego, co usłyszałem. To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że mamy szczęście żyć w czasach tak wielu talentów i perspektyw.

– skomentował DJ Seinfeld

Płyta została doceniona przez recenzentów The Guardian, RA, The Fader, DJ Mag, Clash, XLR8R, Mixmag i Pitchforka.

DJ Seinfeld – Mirrors (Remixed) – tracklista

1. ​​She Loves Me (godmode Nuptial Remix)
2. Walking with Ur Smile (Moose Dawa Remix)
3. U Already Know (Kiimi Remix)
4. The Right Place (Themba’s Modern Africa Re-imagination)
5. Home Calling (Trip Tease Remix)
6. These Things Will Come To Be (LSDXOXO Remix)
7. Tell Me One More Time (Mona Yim Remix)
8. Someday (salute Remix)
9. I Feel Better (Oscar Farrell Remix)
10. Song For The Lonely (Closet Yi Remix)

DJ Seinfeld – Mirrors (Remixed)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →