Najlepsze sety z Sónar streamowane już w ten weekend. Kto zagra?

Fot. Materiały promocyjne
News
Sónar ze specjalnymi wydarzeniami 

Sónar powróci w ten weekend do Barcelony po raz pierwszy od lipca 2019 roku. Czeka nas mnóstwo występów na żywo, setów DJ-skich, dyskusji i warsztatów. Część z wydarzeń będzie transmitowana żywo w sieci.

Sónar ze specjalnymi wydarzeniami 

Inauguracyjne wydarzenie AI and Music S+T+ARTS skupi się na rosnącej roli sztucznej inteligencji w produkcji muzycznej, podczas gdy drugi event – SónarCCCB, połączy występy na żywo z dyskusjami i rozmowami z muzykami. Z kolei Sónar+D skoncentruje się na rozwoju technologii, jako takiej i jej wpływu na branżę muzyczną. Część  wydarzeń będzie transmitowana na żywo w formie online w piątek (29 października) i sobotę (30 października).

sonar w najbliższy weekend

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sónar – kto zagra? 

W necie będziemy mogli zobaczyć też występy Leona Vynehalla, Space Afrika, object blue (z audiowizualnym wsparciem Natalii Podgórskiej) i COUCOU CHLOE, który zaprezentuje specjalny występ zatytułowany OnlyONE. W sobotę dostaniemy szansę śledzenia przed ekranami show w wykonaniu  Koreless, DJ N***a Fox oraz JASSS b2b CEM.

Pełną rozpiskę transmisji z obu dni SónarCCCB, podzieloną na dwa kanały, znajdziecie tutaj. Harmonogram transmisji dla programu AI i części muzycznej S+T+ARTS dostępny jest  tutaj.

Sónar rozpoczął już ogłaszanie line-up’u przyszłorocznej edycji festiwalu. Wiemy już, że wystąpią takie gwiazdy, jak: Eric Prydz, ANNA, Conducta i Avalon Emerson.

Eric Prydz – NOPUS Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →