Berghain z nowym cyklem imprez. Kto zagra na inauguracji? 

Fot. Documentary Tube
News
Batu

Berliński cykl imprez REEF zadebiutuje w Berghain w przyszłym miesiącu. Event, który wcześniej odbywał się w zamkniętym już klubie Griessmühle do końca 2019 roku, pierwotnie miał odbyć się w Berghain w kwietniu 2020 roku, ale został odwołany z powodu pandemii COVID-19. Wygląda na to, że nic nie stanie na przeszkodzie najbliższej imprezie. I całe szczęście, bo line-up wygląda naprawdę obiecująco.

Nowy cykl w kultowym Berghain

berghain

Berghain – fot. materiały prasowe

Debiutancka edycja w Berghain odbędzie się w piątek, 19 listopada, w głównej przestrzeni klubu. Do pomysłodawcy REEF, Darwina, dołączą wieczorem Batu, re:ni i rezydent imprezy – Esposito.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Berghain zostało ponownie otwarte na imprezy halowe 2 października. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wszyscy odwiedzający klub muszą okazać dowód szczepienia przeciwko COVID-19 lub kartę ozdrowieńca.

Reef

REEF

Wcześniej w tym tygodniu gość REEF, Batu, ogłosił swoją kolejną EP-kę, I Own Your Energy, która zostanie wydana 12 listopada przez jego własną wytwórnię Timedance.

Batu jest też znany z tego, że założył w UK studio dla aspirujących producentów, w którym mogą szlifować umiejętności.

Myślałem o tym, jak w Bristolu – gdzie jest mnóstwo muzyki i kreatywności – brakuje studiów muzycznych lub obiektów, które są uspołecznione

– mówi Batu.

Gość Berghain: Batu ogłosił szczegóły nowej EP-ki

Producent, DJ i założyciel Timedance wyda już 11 listopada czterościeżkowy I Own Your Energy we własnym wydawnictwie. Po wydaniu False Reeds w 2019 r. zostało ono opisane jako „skrupulatnie opracowane z myślą o wydajności rave”. O EP-ce Batu mówi się również, że „rozszerzył swoje umiejętności i włączył ciężkie basowe rytmy, harmonijnie łącząc je z szaleństwem perkusji FWD i głęboką kinetyką techno”.

Batu zagra też w londyńskim Fabric

Fabric z ponad milionowym wsparciem

Fabric – fot. materiały prasowe

Po niedawnym ogłoszeniu 39-godzinnej imprezy z okazji 22. urodzin w tym roku uwielbiany londyński klub zaprezentował nową serię imprez na lata 2021-22 – Continuum. Premiera odbędzie się 20-22.11 z udziałem Rebekhi, Blawana, Dave’a Clarke’a i nie tylko. Organizatorzy obiecują na wydarzeniu kolejne 24 godziny nieprzerwanie granej muzyki. Kontynuacja nastąpi w dniach 11-13 grudnia z Batu, Voigt.Mas, Sugar Free i innymi. Kolejne wydarzenia na 2022 rok mają być wkrótce opublikowane.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →