Berghain z nowym cyklem imprez. Kto zagra na inauguracji? 

Fot. Documentary Tube
News
Batu

Berliński cykl imprez REEF zadebiutuje w Berghain w przyszłym miesiącu. Event, który wcześniej odbywał się w zamkniętym już klubie Griessmühle do końca 2019 roku, pierwotnie miał odbyć się w Berghain w kwietniu 2020 roku, ale został odwołany z powodu pandemii COVID-19. Wygląda na to, że nic nie stanie na przeszkodzie najbliższej imprezie. I całe szczęście, bo line-up wygląda naprawdę obiecująco.

Nowy cykl w kultowym Berghain

berghain

Berghain – fot. materiały prasowe

Debiutancka edycja w Berghain odbędzie się w piątek, 19 listopada, w głównej przestrzeni klubu. Do pomysłodawcy REEF, Darwina, dołączą wieczorem Batu, re:ni i rezydent imprezy – Esposito.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Berghain zostało ponownie otwarte na imprezy halowe 2 października. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wszyscy odwiedzający klub muszą okazać dowód szczepienia przeciwko COVID-19 lub kartę ozdrowieńca.

Reef

REEF

Wcześniej w tym tygodniu gość REEF, Batu, ogłosił swoją kolejną EP-kę, I Own Your Energy, która zostanie wydana 12 listopada przez jego własną wytwórnię Timedance.

Batu jest też znany z tego, że założył w UK studio dla aspirujących producentów, w którym mogą szlifować umiejętności.

Myślałem o tym, jak w Bristolu – gdzie jest mnóstwo muzyki i kreatywności – brakuje studiów muzycznych lub obiektów, które są uspołecznione

– mówi Batu.

Gość Berghain: Batu ogłosił szczegóły nowej EP-ki

Producent, DJ i założyciel Timedance wyda już 11 listopada czterościeżkowy I Own Your Energy we własnym wydawnictwie. Po wydaniu False Reeds w 2019 r. zostało ono opisane jako „skrupulatnie opracowane z myślą o wydajności rave”. O EP-ce Batu mówi się również, że „rozszerzył swoje umiejętności i włączył ciężkie basowe rytmy, harmonijnie łącząc je z szaleństwem perkusji FWD i głęboką kinetyką techno”.

Batu zagra też w londyńskim Fabric

Fabric z ponad milionowym wsparciem

Fabric – fot. materiały prasowe

Po niedawnym ogłoszeniu 39-godzinnej imprezy z okazji 22. urodzin w tym roku uwielbiany londyński klub zaprezentował nową serię imprez na lata 2021-22 – Continuum. Premiera odbędzie się 20-22.11 z udziałem Rebekhi, Blawana, Dave’a Clarke’a i nie tylko. Organizatorzy obiecują na wydarzeniu kolejne 24 godziny nieprzerwanie granej muzyki. Kontynuacja nastąpi w dniach 11-13 grudnia z Batu, Voigt.Mas, Sugar Free i innymi. Kolejne wydarzenia na 2022 rok mają być wkrótce opublikowane.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →