39-godzinna impreza. Tak Fabric będzie świętować 22. urodziny

Fot. Materiały promocyjne
News
Streaming fabric świętuje 22. urodziny

Londyński klub Fabric szykuję grubą urodzinową bibę. W line-upie znalazło się wiele znanych nazwisk.

Fabric świętuje

Masa klubów ze stolicy Wielkiej Brytanii nie wytrzymuje próby czasu i wcześniej czy później ogłasza koniec działalności. Do nielicznych wyjątków należy kultowy już Fabric. Założony w 1999 roku klub będzie obchodził w tym roku swoje 22. urodziny i to właśnie z tej okazji odbędzie się specjalna impreza, która potrwa 39 godzin.

Rozgrzewające wyobraźnię do czerwoności wydarzenie, rozpocznie się w piątek 22 października i potrwa do poniedziałku 25 października. W jego takcie wystąpi wielu uznanych DJ-ów i producentów, takich jak m.in.: Emerald, Goldie, Rupture, Terry Francis, Kiwi, Cormac, Oscar Mulero, Wes Baggaley i Georgia Girl. Zapowiada się niezapomniana noc.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nasze 39-godzinne uroczystości zapowiadają kontynuację etosu, który forsujemy od lat – „curated experience of music, deep-dive into sound, non-stop sonic journey – we’ve never not been making noise” – możemy przeczytać w oświadczeniu wydanym przez właścicieli Fabric.

Fabric – jeden z najlepszych klubów na świecie

W ciągu swojej długiej historii klub nieustannie wprowadzał innowacje, ostatnio przeszedł niemal kompletną renowację i wprowadził politykę zakazu robienia zdjęć i kręcenia filmów. Fabric od lat pojawia się regularnie w niemal wszystkich rankingach najlepszych klubów na świecie. Jako Muno życzymy pracownikom klubu i wszystkim osobom, które tworzą te magiczne miejsce, wszystkiego najlepszego!

Fabric 24h+Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →