Goldie: Projekt “Timeless Capsule” na 25-lecie albumu

News
goldie metalheadz timeless

Goldie to postać tak charakterystyczna, że nie trzeba jej bliżej przybliżać. Ojciec założyciel legendarnej wytwórni Metalheadz, dokładnie 25 lat od premiery albumu Timeless powraca w całkiem nowej odsłonie.

25. rocznica albumu Timeless

Czym byłby drum’n’bass bez Metalheadz? Wytwórnia od lat wyznacza trendy gatunku, wciąż oryginalna i pełna duszy. Dowodzi nią postać bardzo charyzmatyczna zarówno na scenie, jak i poza nią, uhonorowany Orderem Imperium Brytyjskiego przez samego Karola, księcia Walii – Goldie.

Goldie – Inner City Life

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W piątek 31 lipca świat drum’n’bassu świętował swego rodzaju jubileusz, ze względu na 25-lecie wydania pierwszego albumu Goldie’go o nazwie Timeless. Płyta ta zmieniła postrzeganie muzyki drum’n’bass na świecie i ukształtowała kierunek, którym podąża po dziś dzień label Metalheadz.

Goldie – Timeless

Zobacz także: Goldie uhonorowany Orderem Imperium Brytyjskiego

Goldie – nowa odsłona pamiętnego albumu

Po 25 latach od pamiętnego wydawnictwa, Goldie postanowił podzielić się nowym projektem o nazwie Timeless Capsule. W związku z tym od 31 lipca do końca roku, na specjalnie przygotowanej platformie, artysta udostępnia fanom niepublikowane dotąd materiały związane z albumem. Abonenci platformy początkowo dostali dostęp do remixu Peshay utworu Inner City Life, oraz ekskluzywnego wywiadu. Ten był przeprowadzony między Goldie’m, a Pete’em Tongiem, z którego wytwórnią początkowo Clifford Price podpisał kontrakt w połowie lat 90.

goldie album metalheadz 25 timeless

Do końca roku Timeless Capsule będzie uzupełniana o inne wcześniej niepublikowane wywiady, czy archiwalne zdjęcia. Po zakończeniu projektu wszystkie materiały, remixy oraz oryginalny winyl, zostaną zremasterowane oraz przepakowane do wersji na 25-lecie wydania. W rezultacie całość będzie dostępna w formie płyty winylowej, CD oraz w wersji cyfrowej. Jeśli chcecie już teraz zapoznać się z tym specjalnym wydaniem legendarnej płyty, musicie zarejestrować się na stronie projektu, klikając tutaj.

Goldie – Timeless LPPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →