Goldie: Projekt “Timeless Capsule” na 25-lecie albumu

238
News
goldie metalheadz timeless

Goldie to postać tak charakterystyczna, że nie trzeba jej bliżej przybliżać. Ojciec założyciel legendarnej wytwórni Metalheadz, dokładnie 25 lat od premiery albumu Timeless powraca w całkiem nowej odsłonie.

25. rocznica albumu Timeless

Czym byłby drum’n’bass bez Metalheadz? Wytwórnia od lat wyznacza trendy gatunku, wciąż oryginalna i pełna duszy. Dowodzi nią postać bardzo charyzmatyczna zarówno na scenie, jak i poza nią, uhonorowany Orderem Imperium Brytyjskiego przez samego Karola, księcia Walii – Goldie.

Goldie – Inner City Life

W piątek 31 lipca świat drum’n’bassu świętował swego rodzaju jubileusz, ze względu na 25-lecie wydania pierwszego albumu Goldie’go o nazwie Timeless. Płyta ta zmieniła postrzeganie muzyki drum’n’bass na świecie i ukształtowała kierunek, którym podąża po dziś dzień label Metalheadz.

Goldie – Timeless

Zobacz także: Goldie uhonorowany Orderem Imperium Brytyjskiego

Goldie – nowa odsłona pamiętnego albumu

Po 25 latach od pamiętnego wydawnictwa, Goldie postanowił podzielić się nowym projektem o nazwie Timeless Capsule. W związku z tym od 31 lipca do końca roku, na specjalnie przygotowanej platformie, artysta udostępnia fanom niepublikowane dotąd materiały związane z albumem. Abonenci platformy początkowo dostali dostęp do remixu Peshay utworu Inner City Life, oraz ekskluzywnego wywiadu. Ten był przeprowadzony między Goldie’m, a Pete’em Tongiem, z którego wytwórnią początkowo Clifford Price podpisał kontrakt w połowie lat 90.

goldie album metalheadz 25 timeless

Do końca roku Timeless Capsule będzie uzupełniana o inne wcześniej niepublikowane wywiady, czy archiwalne zdjęcia. Po zakończeniu projektu wszystkie materiały, remixy oraz oryginalny winyl, zostaną zremasterowane oraz przepakowane do wersji na 25-lecie wydania. W rezultacie całość będzie dostępna w formie płyty winylowej, CD oraz w wersji cyfrowej. Jeśli chcecie już teraz zapoznać się z tym specjalnym wydaniem legendarnej płyty, musicie zarejestrować się na stronie projektu, klikając tutaj.

Goldie – Timeless LP

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.