Goldie i DJ Bone łączą siły i ruszają w trasę B2B. Czy dotrą także do Polski?

Fot. Materiały promocyjne
News
Goldie i DJ Bone - to trzeba będzie zobaczyć!

Goldie i DJ Bone na wspólnym tournée odwiedzą kilka europejskich państw.

Goldie i DJ Bone – to trzeba będzie zobaczyć!

Pionierski duet Goldie i DJ Bone połączy światy techno i drum’n’bass podczas nowej trasy koncertowej, która dotrze do europejskich metropolii. Będzie to pierwsza w historii trasa typu b2b dla obu artystów.

Stylistyczny typowy grunt, który dzielą, jest tak obfity i głęboki, jak przyjaźń, którą para dzieliła i nadal dzieli ze sobą

– czytamy w informacji prasowej.

Fot, Materiały promocyjne

Duet zapowiedział swoje występy w Londynie, Camber Sands, Amsterdamie, Bazylei i Zurychu. Odbędą się one w okresie od maja do sierpnia bieżącego roku. Dodatkowe daty w Europie i Ameryce Północnej zostaną ogłoszone w najbliższych miesiącach. Liczymy na to, że to niesamowite duo dotrze także do Polski! Na razie jednak musimy uzbierać się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje w tej sprawie od Goldi’ego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

20-05 Camber Sands, Wielka Brytania – The Cause Seaside Beano
04-06 Amsterdam, Holandia – FURTHER @ Radion
25-06 Bazylea, Szwajcaria – Nordstern
30-07 Londyn, Wielka Brytania – Fabric
13-08 Zurych, Szwajcaria – Lethargy Festival

Co nowego u guru drum’n’bassu

W zeszłym roku Goldie wydał nowy album z Jamesem Davidsonem z Ulterior Motive pod pseudonimem Subjective. Na 14-utworowym albumie The Start Of No Regret znaleźli się między innymi Greentea Peng, LaMeduza i inni.

Fot. Rave Jungle

Niedawno dotarła do nas wiadomość, że Goldie zamierza otworzyć nową wytwórnię z… techno i housem o nazwie HeadzState. Pisaliśmy o tym tutaj. Nie możemy się doczekać, kiedy usłyszymy pierwsze wydawnictwa, które ukażą się dzięki nowemu labelowi!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →