Flagowy techno katalog od DJ Bone’a w końcu trafił do sieci

via Resident Advisor
News
Flagowy techno katalog od DJ-a Bone'a w końcu trafił do sieci

Rarytas dla fanów Detroit techno. Główny przedstawiciel nurtu muzyki ze stanu Michigan udostępnił cały katalog własnego labelu Subject Detroit do serwisów streamingowych.

DJ Bone. Mistrz podziemia

DJ Bone należy do wąskiego grona artystów, którzy od początku swojej kariery robią wszystko na swoich własnych warunkach. Artystyczne wybory nigdy nie były dyktowane aktualną popularnością konkretnego stylu – DJ Bone dał się w końcu poznać za bezkompromisowość i innowacyjność. Regularnie piszemy o wielkim mistrzu z Detroit, mieszkającym na stałe w Amsterdamie. Szerokim echem odbiła się jego trasa z zaproszonymi przyjaciółmi, gdzie zagrał m.in. 8-godzinnego seta z Laurentem Garnierem. Niedawno informowaliśmy o światowym tournée wraz z inną ikoną clubbingu – Goldiem.

Sprawdź także: DJ Bone i Goldie ruszają w trasę b2b

Flagowy techno katalog od DJ-a Bone'a w końcu trafił do sieci
DJ Bone / fot. Triangle Agency

Subject Detroit – kopalnia muzyki

1 lipca legendarny DJ i producent techno udostępnił swoje solowe wydawnictwa – w tym Subject Detroit Digital – w takich serwisach, jak Spotify czy Apple Music. Do tej pory wyłącznie wybrane utwory Bone’a można było kupić za pośrednictwem popularnych platform streamingowych typu Bandcamp i Beatport. Wszystkie solowe wydawnictwa DJ Bone’a oraz innych producentów z Detroit – DJ Lhoie, Mistera X i Aleckxisa – otrzymają pełną cyfrową dystrybucję. Wszystko dzięki nowej współpracy Subject Detroit z Planisphere Ltd. i The Orchard w zakresie dystrybucji i zarządzania wytwórnią.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ Bone @ Boiler Room x Dekmantel

W związku z kolejnymi cyfrowymi wydaniami innych artystów Subject Detroit oraz dodatkowym wcześniej niepublikowanym materiałem amerykańskiego DJ-a, który wkrótce zostanie wydany w formie cyfrowej, Juno będzie nadal reprezentować Subject Detroit w zakresie globalnej dystrybucji fizycznej. W najbliższych miesiącach doczekamy się również serii zremasterowanych reedycji poszczególnych wydawnictw. Wszystkie zyski zostaną przekazane na rzecz organizacji charytatywnej DJ Bone & Ahnne Araza’s Homeless Homies. Katalog Subject Detroit można pobrać w tym miejscu.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →