DJ Bone powraca z nową EP-ką dla fabric

fot. DJ Bone by spandau20 / Facebook
News Zapowiedzi
DJ BONE

Pochodzący z Detroit DJ i producent Eric Dulan, znany pod aliasem DJ Bone, zapowiedział właśnie swoje nadchodzące miniwydawnictwo w nowo powstałej oficynie londyńskiego klubu fabric.

DJ Bone – na przekór przeciwnościom

Składający się z czterech utworów Black Market jest pierwszym wydawnictwem legendy z Detroit od czasu albumów Beyond i A Piece Of Beyond wydanych 2018 roku. Jest to również drugi projekt w katalogu fabric Originals po wspólnej EP-ce Eris Drew i Octo Octa, która ukazała się w zeszłym miesiącu. Sprawdźcie singiel promujący wydawnictwo Fulmination.

DJ Bone – Fulmination

Sprawdź także: Fabric prezentuje nową flagową wytwórnię. Poznajcie ofertę fabric Originals

Powrót DJ Bone’a po wydawniczej przerwie tym bardziej zasługuje na uznanie. W oświadczeniu na Facebooku artysta przyznał, że przechodził kryzys twórczy po śmierci ojca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po stracie ojca kilka lat temu przeszedłem okres, w którym bardzo trudno było mi tworzyć nową muzykę. Po prostu nie miałem motywacji ani nie czułem kreatywności. To była ciężka strata i wciąż ją przeżywam. Ale dzięki zmianie scenerii, nowemu studio i miłości mojej niesamowitej żony, rodziny i przyjaciół udało mi się na nowo rozpalić iskrę, która prowadzi mnie do tworzenia. Minęło trochę czasu, odkąd wydałem nową muzykę, ale dzisiaj jest nowy dzień. Z dumą ogłaszam moją EP-kę Black Market – winylowe wydanie pod egidą fabric Originals. Wróciłem teraz z nową misją, aby posunąć się jeszcze dalej. Zawsze będę szedł wbrew normom/trendom. Mam nadzieję, że wkrótce Wam się spodoba. Dzięki za czekanie

– napisał DJ Bone.

Jak czytamy na Resident Advisor, kolejnymi artystami, których muzykę znajdziemy w nowej londyńskiej wytwórni, będą m.in. Helena Hauff, I. JORDAN, LCY czy Marcel Dettmann. Premiera nowego wydawnictwa DJ Bone’a już 21 października. Pre-order do nabycia na stronie fabric za 13 funtów.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →