DJ Bone powraca z nową EP-ką dla fabric

fot. DJ Bone by spandau20 / Facebook
News Zapowiedzi
DJ BONE

Pochodzący z Detroit DJ i producent Eric Dulan, znany pod aliasem DJ Bone, zapowiedział właśnie swoje nadchodzące miniwydawnictwo w nowo powstałej oficynie londyńskiego klubu fabric.

DJ Bone – na przekór przeciwnościom

Składający się z czterech utworów Black Market jest pierwszym wydawnictwem legendy z Detroit od czasu albumów Beyond i A Piece Of Beyond wydanych 2018 roku. Jest to również drugi projekt w katalogu fabric Originals po wspólnej EP-ce Eris Drew i Octo Octa, która ukazała się w zeszłym miesiącu. Sprawdźcie singiel promujący wydawnictwo Fulmination.

DJ Bone – Fulmination

Sprawdź także: Fabric prezentuje nową flagową wytwórnię. Poznajcie ofertę fabric Originals

Powrót DJ Bone’a po wydawniczej przerwie tym bardziej zasługuje na uznanie. W oświadczeniu na Facebooku artysta przyznał, że przechodził kryzys twórczy po śmierci ojca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po stracie ojca kilka lat temu przeszedłem okres, w którym bardzo trudno było mi tworzyć nową muzykę. Po prostu nie miałem motywacji ani nie czułem kreatywności. To była ciężka strata i wciąż ją przeżywam. Ale dzięki zmianie scenerii, nowemu studio i miłości mojej niesamowitej żony, rodziny i przyjaciół udało mi się na nowo rozpalić iskrę, która prowadzi mnie do tworzenia. Minęło trochę czasu, odkąd wydałem nową muzykę, ale dzisiaj jest nowy dzień. Z dumą ogłaszam moją EP-kę Black Market – winylowe wydanie pod egidą fabric Originals. Wróciłem teraz z nową misją, aby posunąć się jeszcze dalej. Zawsze będę szedł wbrew normom/trendom. Mam nadzieję, że wkrótce Wam się spodoba. Dzięki za czekanie

– napisał DJ Bone.

Jak czytamy na Resident Advisor, kolejnymi artystami, których muzykę znajdziemy w nowej londyńskiej wytwórni, będą m.in. Helena Hauff, I. JORDAN, LCY czy Marcel Dettmann. Premiera nowego wydawnictwa DJ Bone’a już 21 października. Pre-order do nabycia na stronie fabric za 13 funtów.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →