Fabric prezentuje nową flagową wytwórnię. Poznajcie ofertę fabric Originals

Fot. Materiały promocyjne
News
Fabric rusza z nową inicjatywą wydawniczą

Pierwsze wydawnictwo pod szyldem fabric Originals przygotowały wspólnie dwie pionierki hi-NRG - Eris Drew i Octo Octa.

Fabric rusza z nową inicjatywą wydawniczą

Popularny londyński klub nocny i wytwórnia płytowa w jednym – fabric – ujawnił plany dotyczące nowego flagowego wydawnictwa – fabric Originals. Dzieje się to 22 lata po tym, jak w 2000 roku powstała oryginalna wytwórnia. W ramach nowego labelu londyńska instytucja skupi się na „uznanych na całym świecie oraz wschodzących artystach, którzy obecnie kształtują brzmienie muzyki tanecznej”.

Pierwszym dzieckiem fabric Originals będzie wspólne wydawnictwo pionierek nurtu hi-NRG – Eris Drew i Octo Octy. Krążek, na którym znajdą się dwa premierowe kawałki artystek, zatytułowany A Day After A Night With U / Stars & Water, trafi do sprzedaży jeszcze we wrześniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Moja płyta z Mayą zawiera piosenkę miłosną napisaną z myślą o wyjątkowej nocy, którą spędziłyśmy razem samotnie na plaży podczas wczesnej fazy pandemii. Woda u wybrzeży New Hampshire była co prawda zimna, ale ogrzewałyśmy się wzajemnie swoimi ciałami i swoją wzajemną miłością

– tłumaczy na swoim Instagramie Eris Drew.

DJ Bone i inni

Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży wraz z kolejnymi wydawnictwami fabric Originals, na których znajdą się kawałki od DJ Bone’a i Heleny Hauff. Wszystkie trzy płyty będą sprzedawane razem jako pakiet na limitowanym kolorowym winylu.

Po tych pierwszych trzech płytach słuchacze mogą spodziewać się wielu nowych wydawnictw od takich artystów, jak LCY, Marcel Dettmann, oraz wspólnego utworu SHERELLE i I. JORDAN.

Lista nadchodzących wydawnictw fabric Originals:

FRO001 Eris Drew & Octo Octa
FRO002 DJ Bone
FRO003 Helena Hauff
FRO004I. JORDAN & SHERELLE
FRO005 LCY
FRO006 Marcel DettmannPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →