23. urodziny fabric z Margaret Dygas, VTSS i nie tylko

fot. Lolita Montana
News
FABRIC

W październiku londyński klub fabric będzie z przytupem świętować swoje 23. urodziny. Podczas 30-godzinnego wydarzenia wystąpi wiele gwiazd sceny elektronicznej, w tym polskie artystki - Margaret Dygas oraz VTSS.

fabric – wszystko, czego potrzebujesz na urodziny

Od soboty do wczesnych godzin porannych w niedzielę fabric będzie gościć ulubieńców sceny klubowej: Ricardo Villalobosa, Craiga Richardsa, Francesco Del Garde, Margaret Dygas. Wystąpią także rezydenci klubu oraz przedstawiciele wytwórni North/South Records. Z kolei Josh Caffé przybędzie wraz ze swoim queerowym cyklem imprez Love Child. Pojawi się także KiNK, Afrodeutsche, DJ Tennis oraz nasze rodzime artystki – Margaret Dygas oraz VTSS.

Jak podaje Mixmag, ta urodzinowa impreza to także nowy początek długo oczekiwanej serii ponad 24-godzinnych imprez w fabric, które zostały zainaugurowane w zeszłym roku. Klub prawdopodobnie przywróci długie imprezy tej zimy, a ich ogłoszenie ma nastąpić niebawem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Spodziewaj się fantazyjnych strojów, specjalnych niespodzianek i wyjątkowych smakołyków, których nie znajdziesz w zwykły klubowy wieczór

– czytamy w komunikacie prasowym kultowego londyńskiego klubu.

Nie zabraknie również nowej fali z Południowej Afryki, czyli reprezentantów sceny amapiano. Będzie to debiut tego nowego gatunku muzyki klubowej w murach londyńskiego klubu. Na urodzinowej imprezie wystąpi pionier tego południowoafrykańskiego brzmienia – Vigro Deep – wraz z silną reprezentacją w postaci Kitty Amor, Charisse C, KILLAMANJARO oraz kilku „bardzo specjalnych gości”.

Vigro Deep | Boiler Room SYSTEM: Amapiano London

23. urodziny fabric będą odbywać się od soboty, 15 października do poniedziałku, 17. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie możecie nabyć na Resident Advisor.

VTSS – już niebawem premiera

Przypomnijmy, że już za niecały miesiąc premiera drugiej EP-ki VTSS w Ninja Tune! W ostatnim czasie jesteśmy świadkami artystycznej transformacji, jaką przechodzi polska didżejka i producentka. Już pierwsze single – Make You Scream oraz Incredibly Annoying – wywołały ogromne poruszenie, a to przecież nie koniec nowości od podbijającej światowe kluby Martyny Mai.

VTSS – Incredibly AnnoyingPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →