30-godzinny maraton w klubie Fabric

News

Londyński klub Fabric zaprasza wszystkich na 30-godzinną imprezę, na której zagrają największe gwiazdy muzyki elektronicznej.

Jeśli kiedykolwiek było Wam dane imprezować w Wielkiej Brytanii na pewno zetknęliście się z konserwatywnym prawem licencyjnym dotyczącym sprzedaży alkoholu oraz godzin, w których mogą być otwarte puby i kluby. Nie ma nic bardziej wyzwalającego dla Londynu niż idea 24 – godzinnej kultury zabawy tak jak ma to miejsce np. w Berlinie.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Londyński klub Fabric wychodzi z założenia, że jeśli coś jest dobre, powinno to trwać jak najdłużej. Po niezwykle udanej październikowej imprezie z okazji 10 urodzin mekki clubbingu, która trwała bagatela 3 dni, władze klubu postanowiły iść za ciosem i zorganizować „klubowy maraton”.

 

 

W sobotę, 6 marca 2010 roku rozpocznie się 30 – godzinna impreza w londyńskim Fabric pod nazwą „On & On… & On”, na której zagrają m.in.: Craig Richards, Terry Francis, Dinky, Dave Clarke, Ellen Allien, Konrad Black, Radio Slave, Seth Troxler i kilkunastu innych światowej sławy djów.

 

Władze klubu zapowiadają także, że  „On & On… & On” nię będzie tylko jednorazową akcją, ma to być cykl imprez. To się nazwywa wspaniała inicjatywa!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →