2manydjs wracają. Będzie repress albumu, będą nowości?

Fot. Rob Walbers
News
2manydjs wracają. Będzie repress albumu, będą nowości?

David i Stephen Dewaele po dziewiętnastu latach biorą na warsztat As Heard On Radio Soulwax Pt.2. Reedycja albumu stworzonego jako Soulwax to nie jedyna niespodzianka przygotowana przez Belgów w nadchodzącym czasie.

Belgijska scena muzyczna w latach dziewięćdziesiątych obfitowała w wiele znaczących dla jej późniejszych losów dat. To właśnie wtedy urodziły się Amelie Lens i Charlotte De Witte, dwie najjaśniej świecące obecnie gwiazdy światowych parkietów. Nieco starsze osoby rok 1992 pamiętają z nieco innego wydarzenia, a mianowicie pojawienia się w świadomości odbiorów braci Dewaele, którzy jako 2manydjs (pisane także jako 2 Many DJ’s) i Soulwax na stale weszli do świata mainstreamu, stając się w późniejszych latach czołowymi artystami.

2manydjs odkurzają klasyk

Ich As Heard on Radio Soulwax Pt. 2 został uznany za najlepszy album muzyki popularnej 2002 roku i najlepszy krążek dekady. Nadane przez The New York Times, Spin, The Face, Pitchfork tytuły latami ciągnęły się za charyzmatycznymi artystami. Nic więc dziwnego, że po upływie prawie dwudziestu lat 2manydjs wracają do swojego najważniejszego wydawnictwa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Soulwax (2manydjs) – As Heard on Radio Soulwax Pt. 2

Potwierdzoną tegoroczną reedycję As Heard On Radio Soulwax Pt.2 wzbogaci trasa koncertowa z gościnnym udziałem m.in. Charlotte Adigéry & Bolis Pupul i Kittin. Bracia w przeszłości współpracowali z wieloma uznanymi artystami: Peggy Gou, Fontaines D.C., Wet Leg i Marie Davidson. Stephen i David Dewaele wraz ze swoim powrotem po prawie czterech lata ponownie chcą pokazać się światu jako twórcy umiejętne łączący przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Jak sami przyznają: „Robimy to od wielu lat”. Co zatem mogłoby pójść nie tak?

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →