2manydjs wrzucają swoje legendarne mixy na Apple Music

fot. 2manydjs / Facebook
News
2manydjs

Członkowie popularnej belgijskiej kapeli Soulwax, czyli bracia Dawaele, na jubileusz 20-lecia wrzucili swoje mixy z projektu 2manydjs, As Heard On Radio Soulwax, na platformę Apple Music. To absolutnie propozycja obowiązkowa dla miłośników niekonwencjonalnych setów.

2manydjs – rock’n’roll na głośniku

Na przestrzeni ponad 20 lat belgijski tandem 2manydjs bez wątpienia zaprezentował publiczności zupełnie inne podejście do muzyki klubowej. W 2002 roku, gdy byli wciąż znani jako zespół gitarowy, wydali po raz pierwszy Asread on Radio Soulwax – kolekcję ich innowacyjnych, zacierających gatunki i przełomowych miksów. Pochodzący z belgijskiej Gandawy producenci i didżeje zwrócili na siebie uwagę niezwykłą techniką miksowania i nakładania na siebie utworów, które wydawać by się mogło, że całkowicie do siebie nie pasują. Unikalnym stylem szybko podbili serca klubowej publiczności, a dzięki własnym produkcjom wydawanym pod szyldem Soulwax zdobyli też publiczność rockową. Wszystkie nagrania z popularnej kolekcji, a także pamiętne sety z barcelońskiej Primavery oraz lokalnego klubu Kompass zostaną udostępnione na platformie Apple Music.

2 Many DJ’s: As Heard On Radio Soulwax (Part 1)

Miksy 2manydjs As Heard On Radio Soulwax są niczym crossovery najlepszych szlagierów w historii muzyki, bez względu na gatunek – duet przeskakuje między klasykami gatunków od techno przez disco, lounge, punk i Bóg wie jeszcze co. Nie da się przy nich nudzić.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

2manydjs – Low Festival – Estadio Municipal Guillermo Amor Benidorm – 30.07.22

Jeszcze w listopadzie As Heard On Radio Soulwax otrzyma również luksusową reedycję, a już 17 grudnia w londyńskiej O2 Brixton Academy belgijski duet wystąpi ze specjalnym urodzinowym mixem w towarzystwie przyjaciół ze sceny: Charlotte Adigéry & Bolis Pupul, Erolem Alkanem, Kittin oraz Mixhell. Bilety na to wydarzenie rozeszły się jak świeże bułeczki.

Zobacz także: Munocast 010: „W Polsce kultura disco nie istnieje” – Norbert BorzymPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →