Amelie Lens z nową EP-ką „In My Mind” – posłuchaj

fot. Eva Vlonk
News
Amelie Lens

Amelie Lens, popularna belgijska didżejka i producentka, wydała w oficynie LENSE nową EP-kę – In My Mind. Jedną z inspiracji dla tej składającej się na 3-utworowe miniwydawnictwo są wizualizacje, które Amelie wykorzystała w ostatnich występach.

Amelie Lens – to jest jej rok

Ostatnie miesiące były bardzo intensywne dla Amelie Lens, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Gdy lockdown się skończył, belgijska artystka została najczęściej bookowaną artystką i gra niemal na każdym większym wydarzeniu w Europie. Złośliwi powiedzą, że nie dotarła do Polski, ale jak wiemy, troska o zdrowie przy tak szalenie intensywnym kalendarzu jest równie ważna. Nie zapominajmy, że wśród tego całego bookingowego, rezydencyjnego szaleństwa w najważniejszych klubach i festiwalach był też ważny czas – artystka wzięła ślub we Włoszech z wieloletnim chłopakiem oraz artystą sceny – Farrago.

Kilka dni temu ukazała się nowa EP-ka Belgijki z osobistym tytułem – In My Mind. Tytułowy utwór brzmi tak, jak możecie się tego spodziewać po Amelie Lens – mocno. Artystka swoją komendą Welcome In My Mind zaprasza nas do swego świata futurystycznych, mrocznych i klaustrofobicznych dźwięków, które nieraz mogą zaskoczyć, a w skrajnych przypadkach nawet wystraszyć. Z kolei drugi kawałek, First Light, może sugerować, że jest to numer do grania o wschodzie słońca – i w sumie mogłoby tak bez problemu być, choć dzięki teksturom oraz atmosferycznym padom (przypominającymi te od MRD) ten numer zabrzmi świetnie bez względu na porę. Naprawdę to jest utwór, który powinien przypaść do gustu wielbicielom norweskiej sceny techno. EP-ka kończy się kawałkiem, w którym znów możemy usłyszeć głos Amelie, który wydaje się być pewnego rodzaju hołdem dla The Age Of Love. Trippin, po powtarzanych jak mantra Come with me, od razu bombarduje surowymi i gwałtownymi dźwiękami automatów perkusyjnych i Rolanda TB-303. Reasumując, trzy nowe utwory Amelie Lens spokojnie sprawdzą się na parkiecie i usłyszymy je nieraz w najbliższej przyszłości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Amelie Lens – In My Mind EPPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →