Fabric mówi sprawdzam i ogłasza cykl całodniowych imprez do 2022 roku

Fot. Anna Wallington
News
Fabric połączy siły z Museum of London w zaskakującym projekcie

Londyński Fabric, który na przestrzeni lat przyzwyczaił do wielogodzinnych imprez, startuje z nowym cyklem. Klub zaanonsował pierwszych artytów, wsród których nie brakuje uznanych nazwisk.

Rebekah, Blawan, Dave Clarke, Perc, Tommy Four Seven to tylko jedne z wielu grubych ryb ogłoszonych przez Fabric w związku najnowszym projektem klubu. Nowa formuła, 24+ godzinna seria imprez, obędzie się w dniach 20-22 listopada. Kontynuację cyklu zaplanowano między 11-13 grudnia i  imprezę RPR & Friends z Batu, Voigt.Mas, Sugar Free. Wydarzenia na 2022 rok mają zostać ogłoszone niebawem.

To prawda, Fabric w przeszłości robił 24-godzinne imprezy. Teraz jednak chcemy przywrócić koncept do życia, aby móc zaspokoić różne publiki. Daje nam to wiele możliwości, których nie moglibyśmy doświadczyć z zwykły weekend. Dzięki temu możemy sprowadzić początkujących lub średniozaawansowanych artystów i umieścić ich pomiędzy gwiazdy wagi ciężkiej, dzięki czemu zyskają oni rozgłos. Myślę, że to jedna z najciekawszych rzeczy w robieniu 24-godzinnych imprez.

– powiedział dyrektor kreatywny Fabric, Jorge Neito

fabric: 24+ Hours

Fabric. Powrót do korzeni

Po niedawnym ogłoszeniu 39-godzinnej imprezy z okazji swoich 22. urodzin, Londyńczycy ujawnili nowy projekt, Continuum. Zaplanowana na lata 2021-22 i rozpoczynająca się pod koniec listopada do bliżej nieokreślonego miesiąca roku 2022 seria imprez, nie jest wbrew pozorom od tak spontaniczne zorganizowanym przedsięwzięciem:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nasza rozszerzona seria imprez Continuum to powrót do korzeni z jeszcze większą ilością 24+ godzinnych imprez. To w sumie nic nowego, robimy je od lat, teraz jesteśmy jednak bardziej niż gotowi, aby wrócić do tego co zaczęliśmy kiedyś. Rok 2021 przyniósł duże zmiany wewnątrz klubu i odświeżony etos programowy. Wracamy też do fundamentów, na których to miejsce zostało pierwotnie założone.

– czytamy opis do wideo załączonego na Facebooku

Ogłoszeniu Continuum towarzyszy udostępniony w sieci film zawierające wywiady z klubowym zespołem. Warto wspomnieć, że na początku tego roku Fabric wprowadził „surową” politykę zakazu fotografowania i filmowania:

Fabric jest londyńskim domem dla muzyki undergroundowej, zawsze dążąc do stworzenia poczucia autoekspresji na parkiecie. Wprowadzamy ścisłą politykę zakazu robienia zdjęć i kręcenia filmów w klubie. Pozostańcie w chwili i odłóżcie telefony, cieszcie się nocą.

O nowych imprezach będziemy informować na bieżąco.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →