’Panorama Bar 05′ w rękach Steffi

Zapowiedzi

Pierwsza dama Ostgut Ton - Steffi - odpowiedzialna jest za nagranie piątej odsłony serii kompilacji 'Panorama Bar'. Premiera w maju tego roku!

Zanim Steffi Doms przeprowadziła się do stolicy Niemiec, przez długi czas mieszkała w Amsterdamie, gdzie rezydowała w kilku klubach oraz organizowała własne imprezy. Obecnie artystka na stałe związana jest z wytwórnią Ostgut Ton, dla której wydała w 2011 roku debiutancki album „Yours & Mine”. Steffi to także rezydentka kultowego berlińskiego klubu Panorama Bar oraz właścicielka dwóch wytwórni – Klakson oraz Dolly.
W maju tego roku na sklepowe półki trafi piąta odsłona serii kompilacji wydawanych przez Panorama Bar autorstwa Steffi. Przypomnijmy, że za nagranie poprzednich mixów odpowiedzialni byli dotychczas Cassy, Tama Sumo, Prosumer oraz Nick Höppner.
Na „Panorama Bar 05” znajdziemy 16 produkcji, w tym kilka ekskluzywnych utworów od takich artystów jak Big Strick, Fred P, Dexter, Juju & Jordash czy samej Steffi, powstałych specjalnie na potrzeby tego mixu.
Panorama Bar 05 mixed by Steffi

Data wydania: 13.05.2013
Tracklista:
01. Palisade – 18:30
02. Endian – Doze
03. Big Strick – Hayday
04. Chris Mitchell – Lonely Nights
05. BLM – The Nest
06. Fred P – Project 05
07. Naoki Shinohara – Timeless
08. Juju & Jordash – A Stab In The Dark
09. John Barera & Will Martin – Reality
10. DJ Fett Burger – Disco Tre
11. Juergen Junker – Post Reunion
12. Steffi – DB011
13. Dexter – Jawada
14. DJ Skull – Don’t Stop The Beat
15. Obsolete Music Technology – Latency
16. Trevino – Juan Two FivePolub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →