Ekipa Renate powraca i otwiera nowy klub w Berlinie. Oto szczegóły

fot. M01
News
m01

Zespół stojący za lokalami Salon Zur Wilden Renate i ELSE otwiera w stolicy Niemiec nowy klub. Świeże miejsce na klubowej mapie Berlina - M01 - to rozwiązanie dla promotorów i lokalnej społeczności szukających bardziej kameralnych alternatyw. Sprawdź szczegóły.

Zespół Renate z nową miejscówką w Berlinie

Niebawem w Berlinie działalność zainauguruje nowy klub M01, za którym stoi zespół odpowiedzialny za Wilde Renate i ELSE. Jeszcze w tym miesiącu, ku ucieszy wielbicieli nocnych wrażeń, dzielnica Friedrichshain wzbogaci się o kolejny lokal z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Nowe miejsce na klubowej mapie Berlina znajdzie się po północnej stronie budynku Renate z wejściem od Markgrafendamm 1. Przestrzeń mogącą pomieścić 400 osób podzielono na 2 piętra i wyposażono w łącznie 3 różne pomieszczenia.

Renate
fot via M01

150-osobowy parkiet taneczny na dole, strefa chill-out i przestrzeń dla muzyki na żywo oraz wystawy i instalacje na górnym piętrze. W sali klubowej usłyszymy z kolei jeden z najlepszych soundsystemów na świecie Lambda Labs, produkt firmy opracowującej pionierskie produkty i obszerne koncepcje nagłośnieniowe na najwyższym poziomie. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podczas gdy w Berlinie jest mnóstwo dużych klubów, miasto potrzebuje małych lokali dla tutejszej społeczności promotorów DIY i kolektywów. Chcemy pozwolić małym, niezależnie finansowanym promotorom na kuratorowanie ich własnych imprez bez ryzyka budżetowego związanego z pracą w większych przestrzeniach. Tak więc, M01 zapewnia zarówno intymne otoczenie jak i finansową możliwość wspierania ich pomysłów

– oznajmił dyrektor rezerwacji M01, Alessandro Boni

Czytaj także: Historia berlińskiego clubbingu

Klub zostanie otwarty jeszcze w tym miesiącu, chociaż jak dotąd nie ogłoszono żadnej ustalonej daty openingu ani poszczególnych wydarzeń. Właściciele zapowiedzieli, iż można spodziewać się szerokiego zakresu brzmień tanecznej muzyki elektronicznej – house, techno i electro. Więcej szczegółów już niebawem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →