Catz 'N Dogz z dwoma nowymi mocnymi utworami 

Fot. Materiały promocyjne
News

Numery zatytułowane Rendezvous i Nasty od Catz 'N Dogz można już odsłuchać w sieci. Sprawdźcie koniecznie, nie pożałujecie!

Podwójne uderzenie

Catz 'n Dogz to polski towar eksportowy i najbardziej znany duet specjalizujący się w muzyce house. Wielokrotnie rozgrzewali parkiety zarówno polskich, jak i  światowych klubów i festiwali, pozostając od lat na absolutnym topie. Teraz Grzegorz Demiańczuk (Greg) i Wojciech Tarańczuk (Vojtek) wydali dwie nowe kompozycje: Rendezvous oraz Nasty.

Catz 'n Dogz – Nasty

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Catz 'n Dogz – Rendezvous

Duet o nowych nagraniach

Na pierwszy z utworów zatytułowany Nasty składają się mocne basowe linie i rytmiczna perkusja. Drugi z nich – Rendezvous to efektowne połączenie tech-house’u, kickdrumów i elementów techno.

Pracowaliśmy nad tymi dwoma utworami, myśląc o Club Sweat. Uwielbiamy tę wytwórnię i myśleliśmy, że będzie to świetne połączenie. Raymoane’a [wokalista w Rendezvous] znaleźliśmy na SoundCloud kilka miesięcy temu i od tamtej pory jesteśmy w stałym kontakcie, próbując wymyślić kolejne nowe rzeczy. Utwór jest bardzo podobny do naszego charakterystycznego tech-house’owego brzmienia.

– skomentował duet

Natomiast o drugim kawałku twórcy mówią, że:

Nasty był jednym z tych, nad którymi działaliśmy z naszym bardzo dobrym przyjacielem, Kiddy Smile. Znamy się już od kilku lat i pracowaliśmy razem przy różnych projektach. Tekst utworu można interpretować na wiele sposobów i dokładnie tak chcieliśmy to zostawić.

Duet w zeszłym tygodniu podzielił się na Instagramie procesem produkcji stojącym za jednym z utworów – Rendezvous.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez duet (Greg & Voitek) (@catz_n_dogz)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →