Ten gramofon pozwoli Ci zgrać winyl prosto na USB. Hit czy kit? 

Fot. Materiały promocyjne
News
Gramofon Lenco - LS-55

Mowa o nowym sprzęcie marki Lenco. Gramofon LS-55 można już kupić za ok. 500 zł.

Gramofon Lenco – LS-55

Nowy gramofon Lenco – LS-55  pozwala użytkownikom na zgrywanie winyli prosto do pamięci USB. Sprzęt posiada również wbudowane głośniki i łączność Bluetooth, jak i port USB kodujący dźwięk do formatu MP3.

W Lenco – LS-55 znajdziemy też przedwzmacniacz gramofonowy z wyjściami RCA do podłączenia bezpośrednio do miksera lub wzmacniacza. Jest też wejście aux do korzystania z wbudowanego głośnika o mocy 5W.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gramofon obsługuje prędkości 33 1/3, 45 oraz 78 obr./min, aby możliwe było odtwarzanie na nim zarówno długogrających albumów, jak i singli. Posiada wbudowany mechanizm pozwalający na samoczynne podniesienie się igły przed końcem płyty, a także na wyłączenie się silnika.

Gramofon Lenco – LS-55

Z czarnego krążka na MP3

Wizualnie LS-55 prezentuje się naprawdę dobrze. Pomimo nowoczesnych funkcji posiada drewniane wykończenie w stylu retro, a także zawiera w sobie pasywny radiator dla „lepszego efektu BASS”. Sprzęt może działać bez konieczności podłączania do innych urządzeń audio, ponieważ – jak wspomnieliśmy wcześniej – ma wbudowane dwa głośnik. Gramofon jest dostępny w cenie ok. 500 zł, co jest całkiem dobrą ceną w stosunku do funkcji, jakie zawiera.

Gramofon Lenco – LS-55

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →