CamelPhat już w piątek w warszawskim klubie Palladium! BILETY

162
Eventpromo
CamelPhat już w piątek w warszawskim klubie Palladium! BILETY

House'owe legendy - CamelPhat podkręcą atmosferę już w ten weekend w Warszawie. Wystąpią 21 czerwca w Palladium. Łapcie bilety, póki jeszcze są!

Doczekaliśmy się w Warszawie cyklu imprez z udziałem najpopularniejszych house’owych nazwisk! Był Mark Knight, Claptone, a teraz w cyklu BAM wystąpi CamelPhat!

CamelPhat, 21 czerwca w Warszawie (Palladium)

Już w piątek (21 czerwca) na deskach teatru Palladium wystąpi duet CamelPhat, czyli Dave Whelen i Mike Di Scali. Znani z takich singli jak Panic Room czy Dopamine Machine. Słynny utwór Cola, wydany w 2017 roku, do dnia dzisiejszego bije rekordy popularności na całym świecie. Singiel powstał we współpracy z Elderbrook. Został wydany przez wydawnictwo Defected Records, i zdobył nominację do nagrody Grammy. W Polsce ma status platyny. Artyści, po raz pierwszy w naszym kraju, zaprezentują się w 3-godzinnym secie.

Posłuchaj CamelPhat & Elderbrook – Cola

BAM Pres. CamelPhat – kto jeszcze zagra

Na scenie obok CamelPhat pojawią się też jedni z najciekawszych polskich reprezentantów muzyki house: neeVald, TedWhite, Lukaz Mac. Tradycyjnie imprezę zamknie M1k3.

Czy ta impreza przebije poprzednie edycje z Markiem Knightem lub Claptone? Przekonaj się już w ten piątek, 21 czerwca w Warszawie.

BAM pres. CamelPhat, Warszawa, 21 czerwca, Palladium

CamelPhat, Warszawa, 21 czerwca – bilety

Bilety na tę niesamowitą imprezę w Palladium, czyli jednym z najpopularniejszych warszawskich miejsc koncertowych i teatralnych o przedwojennej tradycji, są wciąż dostępne na stronie Biletomat.pl.

Kup Bilety

Biletomat.pl
109 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.