3Some! Special!, czyli NeeVald, Bartes i Matthew Clarck w Bałtyku

Eventpromo

Już w tę sobotę poznański Bałtyk przejmuje trójka niezwykle uznanych house'owych djów. Sprawdź projekt -3SOME-!

Projekt 3SOME

Trzech Muszkieterów, Trzech Tenorów, Trzech Króli? Jeszcze lepiej! Trzech DJ-ów, którzy trzęsą polskimi parkietami od lat! NeeVald, Bartes i Matthew Clarck to uznane marki muzyki klubowej. Każdego z nich poznaliście już podczas cieszących się dużym powodzeniem autorskich imprez w SQ. Tym razem łączą siły we wspólnym projekcie -3SOME-, gwarantując tym samym potrójne imprezowe doznania.

Bałtyk

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

3SOME! SPECIAL! w Poznaniu na 15. piętrze

Jeden cykl, trzy muzyczne temperamenty i ich wizja house’owych podróży, wyjątkowa kolaboracja. Już 12 października w poznańskim Bałtyku odbędzie się impreza, która pozwoli Wam rozkoszować się każdym z tych stylów z osobna oraz zasmakować ich w jednym połączeniu.

Wyjątkowości tej edycji dodaje fakt, że odbędzie się w niesamowitej scenerii 15 piętra biurowca Bałtyk, gdzie przez całe lato mogliście bawić się na imprezach pod szyldem Abordaż! Co Was tam czeka oprócz tych trzech niezwykłych dj setów? Organizatorzy szykują dedykowaną scenografię i dodatkowe nagłośnienie L – acoustics. O wizualną stronę imprezy zadba FTVision oraz Maria Kompf Styling.

3some! Special!, 12 października w Bałtyku – bilety

Wejściówki na pierwszą imprezę nowego cyklu są wciąż dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Do zobaczenia w sobotę w Bałtyku!

3Some! Special! - Poznań, Bałtyk | 12.10.2019

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →