Neevald

19 512
Neevald
Deep house House Indie Dance / Nu Disco Tech House
Rok urodzenia:
1978
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

Swoją przygode dj’ką zaczął w Koninie pogrywając imprezy taneczne przesiąknięte muzyką house mniej więcej w 2003 roku . Od 2005 roku zajmuje się tylko i wyłącznie house’owymi brzmieniami, w których tak naprawdę upatruje sensu grania muzyki klubowej.

W radiu house’owa dusza w 100%. Promotor muzyki klubowej od zawsze. Twórca audycji: Klub Rmi (środa po 22.00), Rmi House Session (codziennie po 18.00), Weekender (piątek 18.00) i wielu innych.

Zmysłowe dzwięki przekazuje zwolennikom delikatnego brzmienia w postaci cotygodniowych setów (audycji) Sexy Fm. Dużo soulfulowych beat’ów, funky melodii i delikatnych deep’ów.

Organizator house’owych przesięwzięć w Wielkopolsce (rejs statkiem, imprezy plażowe i klubowe). Swoimi audycjami tworzy niepowtarzalny klimat i kreuje rynek. Podczas występów w klubach wyrzuca z siebie niesamowitą energie  i gra wesołe, słoneczne odmiany house, od czasu do czasu starając się ubarwić całość elementami electro i rytmami progresywnymi. Dzięki tym ostatnim przekonuje nawet zwolenników mocniejszego brzmienia. Dobrze wyważony klimat porusza każdy parkiet, zarówno w klubie jak i na innych imprezach.

W 2005 i 2006 roku pojawiał się jako artysta podczas wszystkich  ważniejszych klubowych przedsięwzięć Wielkopolski. Grał również na ostatnich trzech wydaniach Sunrise’u (w roku 2006 – afterparty), podczas Dance Lake Event oraz ATB in Concert 1 & 2, a także na koncercie Armina van Buuren’a i Tiesto w Polsce. Pojawił się także na pierwszym polskim wydaniu Sensation White. Grał z najważniejszymi postaciami muzyki house i nie tylko pojawiających sie w naszym kraju. Coraz częściej jego sety na żywo można usłyszeć w klubach  Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Od dłuższego czasu jest rezydentem poznańskiego klubu Terytorium (wtorkowe imprezy w zmysłowym stylu „Sexy House Bomb” i częste sety w sobotnie wieczory).

DJ Chart | Neevald | 03.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Three Piece Suit LoveWanted (Patrick Podage Remix)
2 Compuphonic, Marques Toliver Sunset (Aashton & Swift Remix)
3 Dajae Everyday My Life (Loui & Scibi Remix)
4 Claptone No Eyes
5 Wankelmut, Emma Louise My Head Is A Jungle (Gui Boratto Remix
6 Neevald, Jacob A Everything's allright
7 Monkey Safari Rule
8 Kamp! Melt (Zimmer Remix)
9 Benoit & Sergio Bridge So Far
10 FCL It's You (San Soda's Panorama Bar Acca Version)

Imprezy na których grałem

The Backroom! pres. Ten Walls LIVE Poznań

The Backroom! pres. Ten Walls LIVE

Sb, 24 listopada 2018
godz: 22:00

BIG BOAT PARTY – REJS 2 Gdynia

BIG BOAT PARTY – REJS 2

Nd, 26 sierpnia 2018
godz: 12:00

Good Music Festival Poznań

Good Music Festival

Sb, 11 sierpnia 2018
godz: 13:00