Nadciąga grzeszny wieczór z klubową historią Poznania w tle

News
Nadciąga grzeszny wieczór z klubową historią Poznania w tle

Poznański klub Muzyczny Sinner oraz Grzeszne Studio zapraszają w najbliższy wtorek, 10 listopada, na wyjątkową muzyczno-taneczną podróż.

Klubowa historia Poznania

Ci z was, którzy chcą poznać dokładnie klubową historię stolicy Wielkopolski, będą mieli do tego idealną okazję. We wtorek 10 listopada, na kanale YouTube, zostanie uruchomiony streaming video z muzycznego spotkania poświęconego właśnie temu zagadnieniu.

Środa to dzień wolny, więc wiemy, że przy naszych tanecznych opowieściach doskonale się zabawicie tego wieczoru. Tym razem zagościmy w waszych domach z klasycznym brzmieniem muzyki klubowej i opowiemy klubową historię Poznania – czytamy w opisie wydarzenia.

Poznań

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Poznań nadaje o swoich klubach

Na wirtualną przejażdżkę zabiorą was: neeVald, Wookie i Pequeno. Zmiksują oni najważniejsze klubowe kawałki ostatnich trzech dekad i nadadzą muzyczny ton spotkaniu.

Gospodarzem wieczoru będzie Piotr Niwald – wywodzący się z Konina DJ, który zrobił bardzo udaną karierę w Polsce i poza jej granicami. W 2014 Piotr zdobył statuetkę w naszym plebiscycie Munoludy 2014 w kategorii DJ/PRODUCENT ROKU. Poprowadzi on rozmowę z Wookie’m na temat jego początków z miksowaniem płyt w Poznaniu.

Oprócz DJów grających, głos zabiorą także inni szanowani znawcy klubowej historii miasta Poznania:

Alex Kubaczewski / Juniore
Filip Weymann (Feelaz)
Tomasz Wawrzyniak / Turbo
Roman Jurdeczka / Magic

Usłyszycie wiele wciągających historii o klubach Eskulap, SQ, Jack’u, Terytorium, Bolero, Blue Berry Bar i innych bardziej lub mniej znanych miejscach, które tworzyły klubową mapę dla Poznaniaków oraz wszystkich osób odwiedzających i chcących bawić się w mieście nazywanym przez wielu „muzyczną stolicą Polski”.
Klubowa historia Poznania jest naprawdę bogata i barwna, a wychodzi bardzo daleko poza lokalne ramy. Przekonać się o tym będziecie mogli już w najbliższy wtorek o godz. 20:00. Transmisja wydarzenia pod tym linkiem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →