Mark Knight zagra w Warszawie BILETY

Wydarzenie

Impreza z iście gwiazdorską obsadą ponownie w klubie Palladium!

Już 18 maja w warszawskim klubie Palladium odbędzie się impreza z niezwykle bogatym lineupem. Zagrają: Mark Knight, Tube & Berger oraz jeszcze jeden gość specjalny.

Mark Knight to legenda z olbrzymim dorobkiem muzycznym i biznesowym. Jest djem, producentem, a także właścicielem kultowej wytwórni Toolroom Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na scenie wspomoże go duet Tube & Berger, deep house’owe gwiazdy, które mogą poszczycić się utworem (Imprit of Pleasure) w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się tracków wszech czasów na Beatport.

W klubie pojawi się także gość specjalny, o którym więcej informacji już wkrótce a także Unknown Poets, Milkwish i M1k3. Bilety na to wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

BAM PRES. MARK KNIGHT

Biletomat.pl
99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →