Ważna wiadomość dla brytyjskich klubów. Boris Johnson chce zrezygnować z części obostrzeń

Fot. Pixabay
News
Wielka Brytania luzuje obostrzenia

Jeśli sprawdzą się przewidywania brytyjskich mediów, to kluby i dyskoteki nie będą już prawnie zobligowane do sprawdzania tzw. przepustek szczepionkowych.

Wielka Brytania luzuje obostrzenia

Jak możemy przeczytać w brytyjskich mediach, zaplanowany na 26 stycznia przegląd restrykcji powiązanych z tzw. covidowym Planem B, może zakończyć się zniesieniem większości z nich. Mało tego, może to nastąpić nawet już 27 stycznia. Oznacza to, że nie będą już potrzebne przepustki i paszporty szczepionkowe. Obowiązujące obecnie w Anglii środki bezpieczeństwa weszły w życie na początku grudnia 2021 roku w celu ograniczenia transmisji wariantu Omikron.

Przypomnijmy, że brytyjski przemysł muzyczny krytycznie odniósł się do wprowadzenia przepustek koronawirusowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jesteśmy rozczarowani, że posłowie przegłosowali prawo paszportów COVID dla klubów nocnych. NTIA konsekwentnie sprzeciwiała się ich wprowadzeniu ze względu na wiele wyzwań logistycznych, jakie stwarzają one dla przedsiębiorców z branży klubowej

– mówił jeszcze niedawno Michael Kill z NTIA (Night Time Industries).

Ważna wiadomość dla brytyjskich klubów. Boris Johnson chce zrezygnować z części obostrzeń
fot. Pixabay

Kluby wyjdą z zapaści?

W całej Wielkiej Brytanii w ciągu ubiegłego miesiąca życie nocne praktycznie zamarło. Jedynie w Anglii kluby i dyskoteki w okresie Nowego Roku pozostawały otwarte i wciąż można do nich uczęszczać przy ograniczonej liczbie osób. Dodatkowo organizacja Music Venue Trust (MVT) obwieściła „katastrofalny” spadek frekwencji, sprzedaży biletów i wydatków, jakie ponoszą ludzie na imprezach muzycznych i koncertach.  

Myślę, że jesteśmy świadkami przejścia tego wirusa z pandemii na endemiczny. Mam nadzieję, że będziemy jedną z pierwszych dużych gospodarek, która pokaże światu, jak przechodzić z pandemii do endemizmu

– powiedział dzisiaj w jednym z wywiadów minister edukacji wielkiej Brytanii Nadhim Zahawi.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →