Director’s Cut nowym singlem złożą hołd dla Frankiego Knuclesa

Fot. Materiały promocyjne
News
Frankie Knuckles wiecznie żywy

Utwór Right Now ukaże się w dniu urodzin zmarłego w 2014 roku „ojca chrzestnego house”.

Frankie Knuckles wiecznie żywy

Label SoSure Music ogłosił wydanie nowego utworu Director’s Cut, którego jedną połowę stanowiła legenda house’u – Frankie Knuckles. Artysta, który odszedł od nas pięć lat temu, 31 marca 2014 roku, pozostawił po sobie jedną z największych spuścizn w historii muzyki house, obejmującą prawie cztery dekady. Występując pod szyldem Director’s Cut Knucles wraz Erikiem Kupperem napisali, wyprodukowali, zreprodukowali i przerobili wiele niezapomnianych kawałków, takich jak I’ll Take You There, Good People, Let’s Stay Home czy Your Love.

Director’s Cut Classic Signature Mix – I’ll Take You There (feat. Jamie Principle)

Frankie Knuckles – świętowanie urodzin niezapomnianego artysty

Teraz, w urodziny Frankiego Knuclesa, przypadające na datę 18 stycznia, do naszych rąk trafi utwór Right Now. Nagranie miało pierwotnie znaleźć się na albumie przygotowywanym dla Inai Day, jednak śmierć Knuclesa pokrzyżowała te plany. Oprócz samej Inai w roli głównej w kawałku wystąpił Robin S. Singiel Right Now (A Director’s Cut Master) można zamówić w przedsprzedaży pod tym adresem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Director's Cut nowym singlem złoży hołd dla Frankiego Knuclesa
Okładka Right Now (A Director’s Cut Master)

To prawdziwa wizytówka muzyki tanecznej wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Prawdziwy i niepowtarzalny crossover muzyki house z popem

– czytamy w informacji prasowej.

Frankie Knuckles – 7 lat od śmierci legendy

Frankie Knuckles odszedł w wieku 59 lat. Nazywany był ojcem chrzestnym muzyki house. Przyczyną śmierci były powikłania związane z cukrzycą. Knuckles rozpoczynał karierę DJ-ską w latach 70. w Nowym Jorku wraz z przyjacielem Larrym Levanem. Po przeprowadzce do Chicago rozkręcał imprezy w kultowym klubie Warehouse, uznawanym za kolebkę muzyki house. 

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →