Wszystkie drogi prowadzą do Turynu. Będziemy na Kappa FuturFestival, którego pełen line-up właśnie poznaliśmy

Fot. KFF
Kappa Futur Festival 2022, Turyn, Lipiec

Lubimy Włochy, lubimy latko, wakacje, festiwale. Jeszcze bardziej lubimy łączyć te wszystkie rzeczy ze sobą. Tym oto sposobem oficjalnie możemy zakomunikować, że na początku lipca pojedziemy do Turynu zrelacjonować drugą dla nas, a dziewiątą w historii edycję Kappa FuturFestival. Muno.pl przejmuje Parco Dora i nic nas nie powstrzyma.

Kappa FuturFestival 2022. Runda druga

Nie żeby to była sensacja na miarę narkotyków ważących tyle co dorodny labrador. Take it easy. Ba, nie wspomni o tym nawet Mixmag. Dla nas jest to informacja, którą po prostu chcieliśmy i musieliśmy się z Wami podzielić. Pomału staje się to tradycją, że gdy tylko pozwalają okoliczności, odwiedzamy zabytkową fabrykę Fiata i Michelin w Turynie. Stolica Piemontu latem jest przecież zjawiskowa. Aż żal nie skorzystać z okazji do ponownych odwiedzin.

Tomek Nowakowski i Jakub Guzik wiedzą o czym mowa. Nasi ex korespondenci mieli okazję być na Kappa FuturFestival i z tego co nam wiadomo, nie żałują ani sekundy spędzonej na miejscu. Rundę drugą na wizytę w siedzibie klubów piłkarskich Juventus F.C. i Torino z wiadomych przyczyn dwukrotnie musieliśmy przekładać. Pod koniec zeszłego roku organizatorzy zapewnili nas jednak o największej edycji w dziejach projektu, który według założeń przygotowuje się na rekordowe 90 tys. osób. Pomóc w osiągnięciu celu mają dodatkowy trzeci dzień imprezy i najbardziej rozbudowany w dziejach line-up. Kogo usłyszymy w dniach 1-3 lipca?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Techno w pełnym słońcu – relacja z Kappa FuturFestival uchem i okiem

Kappa FuturFestival, KFF, 2022, Turyn
Fot. KFF

Kappa FuturFestival 2022. Turyn pełen gwiazd

Dziewiąta edycja wielokrotnie nagradzanego festiwalu odbędzie się w pierwszy weekend lipca w słynnym Parco Dora w centrum Turynu. Ostatnia edycja z 2019 r. okazała się rekordowym sukcesem. Wyprzedano oba dni (ponad 50 tys. biletów) i zgromadziła ludzi z ponad stu różnych państw. Jako świadectwo ciągłego rozwoju festiwalu i jego globalnego znaczenia na arenie międzynarodowej, Kappa FuturFestival zdobył nagrodę Best International Festival podczas tegorocznej edycji DJ Awards. Włosi tym samym dołączyli do prestiżowej listy poprzednich zwycięzców, takich jak Awakenings, Creamfields, Sónar Music Festival, Tomorrowland i Ultra Music Festival.

Ponadto, podobnie jak we wszystkich poprzednich latach, KFF będzie podążało za technologią festiwalową i doświadczeniami swoich odbiorców. Z pozycji festiwalu jest jest to niezwykle ważny obszar, za który dwukrotnie otrzymali Patronat Komisji Europejskiej. Drugi raz historii funkcjonować będzie pionierskie przedsięwzięcie Art & Techno VIP, czyli tzw. luksusowy weekend dla miłośników sztuki i techno. Również i tym razem działać będzie innowacyjny system płatności bezgotówkowych, szczególnie ważny czasach pandemii. Dzięki współpracy KFF z lokalną siecią hotelarską, festiwalowicze będą mieli dodatkowo szansę skorzystać ze świetnych ofert na pakiety biletowo-hotelowe. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Fot. KFF

Finalny skład artystów Kappa FuturFestival prezentuje się następująco: Agoria, Amelie Lens, Andrea Oliva, Anotr, Antal, Bedouin, Ben Böhmer Live, Blackchild, Boris Brejcha, Camelphat, Carl Cox, Carl Craig Presents Paperclip People Live, Chelina Manuhutu, Chloé Caillet, Craig Richards, Cybotron, Danilo Plessow / Mcde, Danny Tenaglia, Denis Sulta, Dennis Cruz, Derrick Carter, Detlef, Diplo, Enrico Sangiuliano, Farrago B2b Milo Spykers, Fisher, Fjaak Live, Four Tet, Gandalf, Helena Hauff, Honey Dijon, I Hate Modelsl Jamie Jones, Jay Mitta & Anti Vairas, John Summit, Joseph Capriati, Joyhauser, Kabeaushé, Mathew Jonson Live Ft. Xx Isis Xx, Menzi, Michael Bibi, Michael Bibi B2b Seth Troxler, Monika Kruse, Nyege Nyege, Paco Osuna, Pan-Pot, Paula Tape, Pawsa Car Hire, Peggy Gou, Reinier Zonneveld Live, Ricardo Villalobos, Satoshi Tomiie Live, Solardo, Solomun, Sonja Moonear, Syreeta, Tale Of Us, The Blessed Madonna, The Martinez Brothers, Turkana, Wade, Young Marco, Youniverse.

Zainteresowanych kupnem wejściówek odsyłamy na oficjalną stronę organizatora. Z naszej strony możecie liczyć na ściągawkę w postaci gotowego linku kryjącego się o tutaj. Z kim widzimy się pod lewym głośnikiem?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →