Właściciel znanego klubu na Bali zatrzymany za posiadanie narkotyków ważących tyle, co dorodny labrador

Fot. BaliToday
News
Narkotyki schowane za kalendarzem ściennym

Narkotyki przechwycone przez policję na wyspie bogów ważyły dokładnie 39 kg. Jeśli jesteście właścicielami średniej wielkości psów to wiecie, o jakim ciężarze mówimy.

Organizacja przestępcza na Bali rozbita

Szef Public Relations Departamentu Policji na Bali, Kombes Pol Syamsi, poinformował opinię publiczną o aresztowaniu właściciela znanego na wyspie klubu nocnego. Posługujący się inicjałami AAP gospodarz miejscówki został zatrzymany wraz z trzema swoimi domniemanymi wspólnikami. Wszystkim postawiono zarzut handlu narkotykami i posiadania dużej ilości nielegalnych substancji. Na Bali jest to bardzo poważne przestępstwo, za które grożą surowe kary.

Podczas specjalnej konferencji prasowej Kombes Pol Syamsi powiedział, że w willi AAP-a w Kerobokan policja znalazła ponad 35 kg krystalicznej metamfetaminy, 2 kg marihuany, setki sztuk ecstasy i kilka paczek kokainy. Cóż, niezły zapas, musimy przyznać.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

narkotyki policja Bali
Fot. BaliToday

Tych czterech dilerów narkotyków zostało aresztowanych za handel narkotykami i posiadanie dużej ilości nielegalnych substancji.

– potwierdził na konferencji prasowej Kombes Pol Syamsi

Narkotyki schowane za kalendarzem ściennym

AAP przyznał się policji do tego, że swój bogaty „asortyment” otrzymał od swojego przyjaciela o inicjałach KR. Policja aresztowała KR-a w jego mieszkaniu w Jalan Pura Demak w Denpasar. W domu podejrzanego funkcjonariusze znaleźli 197 tabletek zawierających nielegalne substancje, ukrytych za kalendarzem ściennym. Kombes Pol Syamsi przyznał, że aresztowani są członkami organizacji przestępczej na Bali.

narkotyki policja Bali
Fot. BaliToday

Dochodzenie mające na celu wykrycie pozostałych domniemanych nielegalnych działań syndykatu jest nadal w toku. Nie wiadomo na razie, czy podejrzani rozprowadzali narkotyki bezpośrednio w klubie. Warto zaznaczyć, że w Indonezji obowiązują naprawdę poważne kary dla handlarzy narkotyków – w tym kara śmierci.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →